danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

Христо.

Потребител

Вилян

Потребител
Добавих руските гърмящи проектили ;)
Предполагам, че за забавление ще са супер :)


View attachment 112010View attachment 112011
В Германия бях свидетел на стрелба с такива - жив та*ак си е, ако ви е по-шумно пушлето, може и да не се чуе плинкването :)

Павка, загледах магазина ти - сигурен съм, че има причина да не продаваш Uragan 2, може ли да споделиш каква е тя.. ? А и на страницата на самите AGN гледах, може и да съм лаик, но нещо ми убягва каква е фундаменталката разлика между Vulcan 3 и Uragan 2 .. и има ли изобщо такава (освен, че очевидно Вулкана се харчи повече :) ) .. ?
 

немезис

Редовен Потребител
В Германия бях свидетел на стрелба с такива - жив та*ак си е, ако ви е по-шумно пушлето, може и да не се чуе плинкването :)

Павка, загледах магазина ти - сигурен съм, че има причина да не продаваш Uragan 2, може ли да споделиш каква е тя.. ? А и на страницата на самите AGN гледах, може и да съм лаик, но нещо ми убягва каква е фундаменталката разлика между Vulcan 3 и Uragan 2 .. и има ли изобщо такава (освен, че очевидно Вулкана се харчи повече :) ) .. ?
 

shaman

Редовен Потребител

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Не мога да разбера, това някакъв нов модел слъгове ли е или просто различна кутия?
Тестова кутия с различни грамажи, за да не купуваш 10-20 цели кутии и после да се чудиш какво да ги правиш
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Павка, какъв е проблемът с внасянето на Benjamin Buldog 357M? Има интерес, към този модел от няколко човека, вече. Възможно ли е, да се организира нещо?
 

shaman

Редовен Потребител
Павка, какъв е проблемът с внасянето на Benjamin Buldog 357M? Има интерес, към този модел от няколко човека, вече. Възможно ли е, да се организира нещо?
Не мога да намеря доставчици, които го предлагат :(
 

Stefan_top

Потребител
И аз гледам,че никъде го няма,вероятно не могат да насмогнат.В Крале Бенджамин булдог на снимката е новия,но и там го няма.
 

shaman

Редовен Потребител
Тук го има, ама много грозен бее.......
Колегите говорят за новата версия - M357

Даже на сайта на Бенджамин го няма:
 

apapazov

Редовен Потребител
Ясно, съжалявам не знаех!
Не видях и че пиша в темата за твоя магазин, затова го изтрих поста. Сори
 
Нагоре