Старозагорската група

ToHKa

Редовен Потребител
Дайте да е в неделя, че утре други планове а у ........ и като гледам съботите на някои от нас са ангаже ??

Заявявам ,че скоро ще си заглуша базуката, ама пък толкова ме кефи звукаааа :(
Ники като се видим ще го обсъдим какво ти е нужно ,аз не съм се занимавал с тишинки :)


ТАЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕ , стига го гледа тоз телефон, кажи проходи ли вече ? :)
 

praetorian

Редовен Потребител
Да си изкарате мегаяко! Наско таман да пробва новата придобивка :) То и двамата Насковци де :cheers::cheers:Айде, пък живот и здраве, другата седмица и аз да успея да си домъкна дулмата насам :D:D
 

тачи

Потребител
Здравейте заралийски аркебузери, както вече разбирате следя форума неотлъчно, радвам се че в неделя се събирате отново на полянката. Желая ви всички цели да са поразени, както и всички бири да са пресушени а мръвките изплюскани!!! При мен всичко е наред слава Богу...оперираха ме преди десетина дни, още съм в болницата, но очаквам другата седмица да ме прехвърлят в отделение за възстановяване и физиотерапия, иначе вече ходя спокойно с патерици...Още веднъж ви желая успешни стрелби и кефски уикенд!!!
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Тачи бързо възстановяване, и като се прибереш в България да пишеш или звъннеш ;) Инак на полянката ще си кажем едно наздраве - за твое здраве :cheers:
 

ilko_dim

Потребител
Tачи, надявам се тамошните сестри да имат хубави дупета, за да ти бъдат още по-голям стимул за бързо прохождане и оздравяване.......
 

praetorian

Редовен Потребител
Тачи,скорошно възстановяване!Насявам се,Лизи ти предава поздравите своевременно :cheers::cheers:Скорошно завръщане в бойните ни редици :rambo::rambo:
ПП Илко каза,че вече сме приличали повече на ловна дружинка :lol::lol::D
 

ToHKa

Редовен Потребител
УРААА, Тачииии успешно възтановяване, ще те чакаме на бойното поле ! Наздраве!:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Утре към 11:00 ще гледам да съм на полянката,само кажете на коя точно не че няма да ви намеря но все пак.:cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Утре към 11:00 ще гледам да съм на полянката,само кажете на коя точно не че няма да ви намеря но все пак.:cheers:
Ами която е свободна Милко, може и на голямата че вече си е хладно и там ще е по слънчево (ако има слънце въобще) ;)
 
Нагоре