Старозагорската група

ToHKa

Редовен Потребител
Съжалявам ,че неможах да остана повечко , разбрах ,че е свършила бирата , бива ли да постъпвате така ? тва е кощунство :D
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Груп'та тея дни ми е бая кофти но какво да се прави има и такива моменти.:(
Та по същество само да кажа че тая събота или неделя единия ден ще трябва да се сберем да постреляме и да се видим че бая ни оредяха срещите за което съм и аз малко виновен но какво да се прави пусто учение до послено ще ме мъчат мамицата им.Така де трябва да разпуснем малко че бая време не сме стреляли като хората.
А и да направим едно генерално събиране преди нац.среща.:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Тачи организирайте се без мен.Аз ти казах как стоят при мен нещатата ако може ще се видим.;)
 

тачи

Потребител
ОК, предлагам да се съберем и излезем в неделя около обяд, т.е. 11:30 - 12:00 на полянката към баните за да постреляме и да се видим. Ще се радвам да видя колкото се може повече стрелци. Довиждане в неделя!
 

Д-р Най

Потребител
Група, моля за информация- може ли до Старозагорските бани (по- точно до полянката) да се пътува без винетка?
 

тачи

Потребител
Любо, Милко ми каза, че мишените са при теб, моля те вземи ги че да има по какво да стреляме. Да взема ли столове и маси, мисля да не правим скари, но бира и "сухо" ще нося;)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Любо, Милко ми каза, че мишените са при теб, моля те вземи ги че да има по какво да стреляме. Да взема ли столове и маси, мисля да не правим скари, но бира и "сухо" ще нося;)
Да в мене са ще ги взема, за сухото и бирата и аз съм на това мнение :cheers:
 

atanasata

Потребител
Доктор, до баните със сигурност ти трябва винетка, но ако няма с какво да дойдете мога да ви взема. Ако си навит звънни утре: 0889113536
 

Д-р Най

Потребител
Насе, благодаря огромно, но решихме да дойдем със собствен транспорт, че може да се наложи да излитаме по спешност.
До утре:rambo: и :cheers:.
 

тачи

Потребител
Благодаря на всички които се отзоваха, още един чудесно прекаран ден сред приятели от хобито, жалко че Милко липсваше. Днес тематично стреляхме само с пружинки-не сме забравили беше наистина кеф...е имаше и ПЦП-та но извън класирането;). Благодаря още веднъж, завиждам ви за срещата...и до нови срещи след два-три месеца:rambo:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Липсвах защото преди малко се прибрах от Гръцията ама така е като хобито не е само едно.:wall::wall::wall:
Извинявам се че не дойдох както си мислих но нещата се развиха по малко по различен начин и се наложи да поостанем.Надявам се да сте си изкарали добре и ще се видим на националната среща ;)
 
Нагоре