Старозагорската група

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Докторе по-късничко не може ли след 13 часа примерно, или си имаш ангажименти пишете в темата недейте само по телефона, че да знаят и тези които се колебаят ;) Утре като стана ще видя какво сте писали че днеска съм скапан просто!
 

Д-р Най

Потребител
Естествено, че няма проблем за по- късно, просто заведението, което предложих работи до 15 часа в неделя. Подскажете алтернативи:cheers:.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
"Момчето ми е приятел,дойде при мен да говорим за пушката,казах му само положителни неща за комплекта,щото не виждам отрицателни.Просто искам да помоля колегите от Старозагорската група да му окажат помощ ако се стигне до там ссъс зареждане на бутилка,на пушка,и тем подобни,понеже аз нямам опит с марката и с метана,възможно ли е?"
Това е от тази тема която е заключена http://forum.airguns.bg/index.php?t...0-бутилка-7л-за-метан.7028/page-2#post-206995
Честито на колегата и разбира се, че ще помогнем с каквото можем, нека следи темата кога се събираме и да заповяда да се запознае с групата или поне тези, които ще са на поляната.
Тази Неделя викам да пострелям вече, че пушката ми хвана прах вече :D Ако има поне 1 (един) навит за стрелба за полянката нека ми пише, че да знам има ли смисъл да бия път до Старозагорските Бани.
 

ангел иванов

Потребител
Пушката е ОК,бутилката е проблем че не искат да му капнат метан никъде ама Анди ще му я смени с такава с документи и ще сме готови до неделя дай боже.Обяснил съм му къде е полянката,щото аз пак ще къпя пясъка на ряката.
 

v1ct0ry

Потребител
Здравейте
Аз съм онзи :) ( Иван се казвам ) похвалвам се :) ! Ще следя темата и като се събирате ще мина да се запознаем и понауча ;)а и пущината да тествам ако не съм се заредил и пробвал тези дни.
 

praetorian

Редовен Потребител
Аз събота съм тук до вечерта,после изчезвам..Ако има стрелби за съботата,на линия съм.:)
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Здравейте
Аз съм онзи :) ( Иван се казвам ) похвалвам се :) ! Ще следя темата и като се събирате ще мина да се запознаем и понауча ;)а и пущината да тествам ако не съм се заредил и пробвал тези дни.
Ти ли си онзи дето отмъкна оптиката, бая народ и се бяхме наточили :D.
Със здраве да си ползваш новата придобивка и само радост да ти носи. :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз събота ще ходя да гледам коли така че за събота отпадам.За неделя ще видим ама най добре викам следващата седмица направо.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз събота съм тук до вечерта,после изчезвам..Ако има стрелби за съботата,на линия съм.:)
Ники може пък и събота ще видим с жената имаме ли планове, и ще пиша утре вечерта ;) Ще се радвам да се видим с тебе пък и с други колеги, които отдавна не са се появявали :)
Ти ли си онзи дето отмъкна оптиката, бая народ и се бяхме наточили :D.
Със здраве да си ползваш новата придобивка и само радост да ти носи. :cheers:
да вярно бая се точихме на оптиката :D
Здравейте
Аз съм онзи :) ( Иван се казвам ) похвалвам се :) ! Ще следя темата и като се събирате ще мина да се запознаем и понауча ;)а и пущината да тествам ако не съм се заредил и пробвал тези дни.

Със здраве да си я ползваш колега разчитай на нас ако можем да помогнем с нещо, ако си свободен събота и неделя заповядай тъкмо да се запознаем на живо и да постреляме тъкмо да пробваш пушлето ако не си го направил до сега :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
За сега сме аз и Ники но към 9 по-скоро ще сме горе. В неделя може пак да постреляме ако ще има свободни. Милко успех утре ;)
 

praetorian

Редовен Потребител
Хъ де :) Пушката е в новата си кожа, ала Хатсан - армс. :D Ама добре се получи де...Маалко понатежа, ама май е за добро, таман хи да не мърда.Таман утре да я поразходя.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Наща поляна е заета на съседната сме тел. за свръзка кйто не знае къде е 0896185358 Любо.
 
Нагоре