Старозагорската група

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз утре изчезвам на почивка малко и няма да мога.Като се върнем ще се чуем,поръчал съм го това нещо но ще говорим като се върнем.:cheers:
 

ToHKa

Редовен Потребител
Цял месец не съм излизам от нас ,супер приятно време за припадаци и дехидратиране ;) ,ама тряя да хвърлим малко въздух скоро,отдавна не съм кликал 16 пъти врътката :D
 

praetorian

Редовен Потребител
Аз хубавата са врътнах :wall::wall:Преди малко си идвам от риба, бях на Чаталка за щуки.Повече не искам да го виждам тоз гьол смотан :rambo::rambo::rambo:Само драки и дънери под водата!!Целия вир беше в тапи и въдици, барем 30 бяха общо и никой нищо...Толкоз въдици не съм късал за години наред.Пробвах и на мухи с булдо.На нищото нищо.Даже и рибки не се виждаха отгоре да си играят.Водата мътна ама мътна, плава нещо мазно отгоре, кордите станаха целите зелени.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз хубавата са врътнах :wall::wall:Преди малко си идвам от риба, бях на Чаталка за щуки.Повече не искам да го виждам тоз гьол смотан :rambo::rambo::rambo:Само драки и дънери под водата!!Целия вир беше в тапи и въдици, барем 30 бяха общо и никой нищо...Толкоз въдици не съм късал за години наред.Пробвах и на мухи с булдо.На нищото нищо.Даже и рибки не се виждаха отгоре да си играят.Водата мътна ама мътна, плава нещо мазно отгоре, кордите станаха целите зелени.
Викаш близо 30 шарана е имало на брега :D още малко да се разхлади и да свършат отпуските и викам да се съберем колкото можем, че не сме се събирали от бая време :cheers:
 

ToHKa

Редовен Потребител
Абеее...някои да иска да идем на Чаталка за риба ? :D

Другата седмица уж ще захладдняваа,ние смееее :)
 

тачи

Потребител
Здрасти групата...викам да поотупаме пепела от карагиите таз събота или неделя, к'во шъ кажете:rambo::cheers::winner:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Жега е,ще видим дали ще съм свободен че може да се наложи да си одя до село.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз се прибирам в събота от море, за неделя може и да съм свободен, че наистина прашасаха пушките :D
 

praetorian

Редовен Потребител
Аз със сигурност ще съм на село при децата.Ще стрелям солово,за съжаление.
 

Д-р Най

Потребител
Ако продължава да вали така качествено и напоително, даже и да спре след ден- два, Тунджа ще продължи да си тече голяма и мътна и няма да става за риболов, така че и ние май ще сме на передовая:rambo::cheers:.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз съм пас за сега че и аз не знам какво ще е тогава.Ако мога ще дойда да се видим и да постреляме но не обещавам.:cheers:
Много ангажименти имам напоследък и не ми остава време дори да пиша :wall:
 

тачи

Потребител
Шибаният дъжд не дава надежди за утре...полянката ще бъде по-подходяща за риболов от колкото за стрелба:wall: Май ще отложим срещата за сухия период, за когото никой не знае кога ще започне...Мамка му...!!!
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Дайте утре да се съберем на кафенце или на Биричка някъде ако сте навити кажете ;)
 

Д-р Най

Потребител
Дайте утре да се съберем на кафенце или на Биричка някъде ако сте навити кажете ;)
Предлагам до (под ) нас- пицария Пастисима- улица "Христо Ботев" 121В-пресечката с Цар Иван Шишман (бившата Димитър Благоев) 11,30часа.
Ако сте съгласни- звънкайте на 0899836279- Димитър Найденов (същия Д-р Най)- още тази вечер.
 
Последна промяна:
Нагоре