Старозагорската група

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз утре така или иначе съм планирал да стрелям за това ако ще има и други желаещи пишете да знам да бия ли път до поляните, че не ми се стреля сам тука ;)
 

praetorian

Редовен Потребител
Аз утре не знам как ще съм още, че имам някоя и друга задача.Ще разбера в последния момент за съжаление,кога точно ще се освободя.Ама ще пиша де...
 

тачи

Потребител
Здравейте Груп'та, надявам се че всичко при всички вас е наред. Аз вече съм вкъщи и се чувствам много добре и се стремя ( ;) ) да изпълнявам всички препоръки на лекарите и физиотерапевтите, всеки ден излизаме с Теодора на все по-дълги пешеходни разходки, за сега с две патерици...надявам се скоро да хвърля поне едната. Честно казано много ми е домъчняло за вас, за излетите с вас, за всичко свързано с хобито...с нетърпение очаквам следващата си среща с вас! Ние ще летим за България на 16 декември. Пишете когато имате време и желание-ще се радвам!
 

ToHKa

Редовен Потребител
безсмъртен си тиии :)
Съвсем скоро очаквам да звъннеш да пием по нещо ,че после и да гръмнем. Много много успешно и смело възстановяване Таче,очакваме те !
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Тази река ще може ли да се мине пеша, без да се намокриш.
Поне моята кола няма да може да мине от там.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Абе аз пиша в темата за състезанието за реката а вие тука сте направили дискусията със снимковия материал :D
 

ToHKa

Редовен Потребител
Ехее,ко приказвате..аз ще дойда с каякаа, взел съм 2 пояса ,хо хо хи и патронче ром :)
 

kng

Потребител
Здравейте групата! Мерак много ама не може. Доктора забрани да вдигам повече от 2 кг. и то май ще е доста време. Може да мина само да ви видя. Така исках да видя и състезанието, ама се усетих в тази седмица, че е минало. Успешно възстановяване на Тачи. На останалите приятни забавления.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ама ако ще ходим викам по обед някъде.
Опа извинявам се за поредния пост от тела пиша.
 
Нагоре