Старозагорската група

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Хубаво значи ще се посъберем - Тачи мисля че и той е ясен. Милко донеси ми стола ако се сетиш :D
А относно Герба на групата, скоро май Хасани няма да останат при нас та можем да им заместим силуетите със Суджуци и луканки и някоя друга халба бира :D:D:D
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Любо аз стола го бях забравил че е в мен дори,последно го оставих в сервиза и утре ще отида да видя дали ще има някой и ще го взема :cheers: надявам се да ме извиниш затова че съм толкова разсеян но който ме познава ми е свикнал :-[
Абе скари огън въглища не става ли прекалено викам тоя път сухи мезета + бира и да е готово всичко не да палим огън не че и в това няма чар но си е трудоемко и като сме много хора + много мръфки става чудо.Каквото и да решите само кажете какво требе да взимам и по навреме че ако кажете след обед вече ще е късно понеже съм на работа.В събота ще отида по навреме на полянката да запазя мястото че с това хубаво време да не да не може да се сберем.
Който ще идва да внимава на мостчето че са циментирали в единия му край и ако се мине по бързо може да опре колата има нещо като легнал полицай.
На който му се идва е добре дошъл никой няма да върнем,члеската такса е единствено добро настоение и желание за хубави моменти с готини хора.Не знам за вас но досега не съм имал хоби което да ме разтоварва толкова много :cheers::cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Ако сте решили да не палим огън ще си опека пържолките довечера.

Последния път при вас имаше далекомер, може ли пак да го донесете тъй като наскоро се сдобих с един и искам да сравня показанията :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами аз знам само за Илко и Тачи че имат(имаха) далекомери.Илко не е в България а Тачи утре ще ти каже каде мери неговият.
Не знам за далекомери ама някой ако има да вземем дрегер :lol::cheers: Аз ходих взех малко мезенце,безалкохолно,малко сладичко занакрая и две бири докато ви чакам да не глътна въздух че после докато се обезвъздуша ;) Имам и една маса,мишените разбира се също са в мен ще взема малко стойки и гипсовете останали от копринка да се позабавляваме.:rambo::rambo:Сега видях че пластмасовите чаши са ми понамалели и някой ако има нека да вземе че да не останем жадни.
За огън и такива работи вие си решавате но според мен си е голяма занимавка :cheers:
До утре лек ден на всички.
 

lynx

Редовен Потребител
Последния път при вас имаше далекомер, може ли пак да го донесете тъй като наскоро се сдобих с един и искам да сравня показанията :cheers:

methaa, ще си позволя да те посъветвам да не се вкарваш във филми с други далекомери.
Не се знае другите колко са точни и само ще те объркат.
Вземи от някой голяма рулетка и си направи пробите както трябва и ще имаш реални данни.
Достатъчно е да засечеш 3 различни дистанции и ще придобиеш представа къде и с колко е грешката(ако има съществена такава).
 

methaa

Редовен Потребител
Имам рулетка в колата, спрямо нея ще направя сравнение.

Благодаря ти за съвета :cheers::cheers:
 

тачи

Потребител
Моя далекомер го откраднаха в Прага това лято след като ми разбиха колата, заедно с него замина джи пи еса, един малък бинокул на Бушнел и естествено всички документи на колата плюс Шел-картата (международна) и още няколко дреболии за които не ме е яд. Утре съм на линия след като се наспя ;)...ще поговорим и за пушката...Ще се радвам да ви видя отново всичките в комплект. До утре!!!
 

praetorian

Редовен Потребител
Приятели,аз се чувствам много зле,не знам ще се пооправя ло до утре.Имам криза с дископатията,зверско ме боли:'(Пиша от телефона,че не мога да се добера до компа.Ако не мога да дойда ще ви се обадя да се чуем.Поздрави на всички!
 

methaa

Редовен Потребител
Приятели,аз се чувствам много зле,не знам ще се пооправя ло до утре.Имам криза с дископатията,зверско ме боли:'(Пиша от телефона,че не мога да се добера до компа.Ако не мога да дойда ще ви се обадя да се чуем.Поздрави на всички!
Надявам се да видим скоро! :cheers:

Решихте ли дали ще се готви на място?
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами май не.Няма да палим че си е играчка.Ако сача с котлона бяха тук с най голямо удоволствие но с огън не ми се занимава.Ники да се оправяш.Знам колко е нечриятно дано ти мине скоро.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз щв взема сушеница може и някой суджук с бира и още нещо евентуално, че да почерпя и аз малко че си имам нова предобивка макар и не пушка :) Panasonic FZ 18 днеска го тествах прави хубави снимки доволен съм :)
Ники да се оправяш бързо приятелю !
 

ilko_dim

Потребител
Ники, да се оправиш бързо, няма нищо по-добро от това, да си здрав.
А за далекомера - предложих да ви го оставя за да имате , но не пожелахте и аз не знам защо ?
Но като гледам как се подготвяте за стрелби .... малииии , то ще съберете винарките и чакалите около полянката :)
Приятна стрелба или :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Днес беше повече от хубаво.Събрахме се доста хора макар че винаги може повече.Ако някой ден се сберем наистина всички хора от Стара загора полянката ще отеснее доста.Имаме и нови попълнения в редиците на групата :cheers::cheers: Дани надявам се да си останал доволен и да се срещаме пак.Ще стегнем хасаня и ще си 6 но иска време и малко нерви докато стане.:cheers::rambo:
Иска си време но накрая когато стане ще си много доволен от резултата и ще ти доставя удоволствие.В началото винаги е много трудно но затова се събираме да си помагаме.
Благодаря на всички за хубавият ден днес :cheers:
Хората които правиха снимки нека да качат малко да ни видят ората колко сме готяни :bravo:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Даааа събрахме се доволно хора и си прекарахме доволно както си знаем :cheers: Днеска определено постреляхме :rambo: , два пъти пълних пушката, а това не се беше случвало отдавна :D Снимки има разбира се ето албума http://soundmax.snimka.bg/sports/11-10-2014-starozagorska-grupa.838250.34177657.big
и няколко за форума по моя преценка :)
034177662-big.jpg
034177677-big.jpg
034177684-big.jpg
034177685-big.jpg

И разбира се :D
034177692-big.jpg
11-10-2014-starozagorska-grupa.838250.34177694.big
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Браво Любо хубави снимки прави апарата много ми харесаха наистина :bravo::cheers:

ПП.Днес докато разпъвахме и прибирахме мишените се сетих за първи път като дойдох на такава среща по какво стреляхме ;) А сега като гледам колко е отрупана полянката с всевъзможни мишени ми е голям кеф:cheers:
Ники ми липсваше днес надявам се скоро да се оправи и да се върне в редиците ни а аз му обещавам че няма да го караме да се натоварва само ще му даваме да реже мезето на тънко:cheers:
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
А да забравих една снимка - Ай наздраве :D
034177676-big.jpg


Ники наистина оправях се бързо братле, цял ден те мисля - бързо оздравяване !
 

praetorian

Редовен Потребител
Благодаря ви много,приятели!Ще направя всичко възможно скоро да се вдигна на крака и да се върна в редиците!За момента положението е зле,за съжаление...
Поздрави на всички ви,бъдете здрави!
 

kng

Потребител
Най сетне и аз да се включа в излета! То сезона ще свърши докато се наканя! Оказа се пак същата ситуация - колкото си можех миналата година, толкова си е и сега :rambo:!!!! Ама съм пропуснал сбирките с приятна компания. Николай да се оправя по скоро, че няма кой да кове пирони и да кърти мивки!!!! Много са добри снимките на Любо.:bravo: И категорично беше по приятно от днешния агротуризъм!!:wall: Успешна седмица на всички!!!
 
Нагоре