Старозагорската група

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ники да се оправяш по бързо:cheers: Аз ако всичко е наред ще отида да пострелям малко така или иначе но ако има някой навит ще се радвам да се посъберем.
 

тачи

Потребител
Добро утро, аз също нямам против да постреляме днес, така че Милко ще ти звънна да се разберем. Ники оздравявай бързо...аз също го минах това чудо миналата седмица на срещата и все още не съм се оправил.
 

praetorian

Редовен Потребител
Аз се пооправих.В петък много ме втресе, в събота бях на крака, с едно наум.Бях си на село и излязох на лека разходка, попаднах на една поляна с гъби :D Натъпках торбите :)
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Видях аз и в ФБ браво на вас.Гъби да искаш.Аз примерно никога не бих ял такива гъби но щом им разбираш няма грижи:cheers:
Ние пък днес постреляхме и посяхме доста олово по полянката и дано да поникне нещо че пак съм без ни една чашка :'( с 16ка и бутилка чашките вървят като топъл ляб ;)
Другата седмица ако е хубаво времето ще правим сБИРКА на полянката да знаете от рано :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Да мислим но ще пиша подробности малко по късно кой ден ще е с сигурност.:cheers: направо ще ти се обадя за по сигурно ако искаш.
 

didaki

Новодошъл
Здравейте момчета. Ще се радвам много, ако някой е навит да се запознаем и да постреляме някъде в града. Когато е удобно. От доста време чета по форумите и се запалих доста. Просто искам да видя какво е на живо :)
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
И ние бихме се радвали групата да стане по голяма и да се запознаем с още хора споделящи това хоби.Разбира се в града не стреляме защото е незаконно,най често ходим на една полянка по пътя за старозагорски минерални бани която е много удобна за стрелба и за хапване и пийване.Ако искаш следи темата по късно ще пишем точно кой ден ще ходим да стреляме и от колко часа.:cheers:
Ще се радвам да дойдеш и да постреляме заедно :cheers::rambo:

ПП.Сега видях че сме набори :cheers::cheers: ако има нещо неясно звънкай
0888944600 Милко Петков се казвам.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Моето предложение е за Събота ако става времето, но ако има заети ще го направим в Неделя помислете и утре поне да забием дата на събирането :cheers:
Само да попитам пушки да носим ли, или само вилици и чаши :D:D:D
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами хайде в събота така или иначе в неделя може да не стане сБирката.Любо чаши вилици са задължителни пушките по желание но ако нямаш не се притеснявай ще ти бъдат назначени служебни.Лошата новина е че обурудването за мръвки пак не е свободно и ще се наложи или да караме на готови работи или да палим дървени въглища.Ако някой има предложения да казва да може да се организираме навреме какво да купуваме.Аз предлагам да се вземем готови работи направо.
Последно в събота на полянката към баните от 9:00 ще съм там кой когато му е удобно да заповяда.А какво и как ще взимаме ще се разберем допълнително.
Лек ден на всички аз отивам на работа :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
https://www.google.bg/maps/dir//42.4517793,25.5215605/@42.4566474,25.5195004,12z?hl=bg
Тук е мястото на което се събираме.
По пътя има отбивка в ляво след което се минава по едно мостче и се прави остър завой надясно и се излиза на полянката на която се събираме.
Ако има нещо неясно звънкайте.
 

praetorian

Редовен Потребител
С кило свинско и 2 бухалки Ариана :D ....Обикновено в групата ни това се котира най-много:lol: шегувам се разбира се.Винаги си добре дошъл!!!!
Абе,скоро трябва да мислим за вмъкване на вилица в герба ни
 

methaa

Редовен Потребител
Ще донеса членската такса.
Тя ако е празна вилицата никой няма да дойде :D
 

methaa

Редовен Потребител
Мога да си взема скаричката и малко дръвца за да пресни пържолките, само че ще съм при вас към 10-11.
 

praetorian

Редовен Потребител
А, чак от Хасково дърва да мъкнеш...Аз имам скара, дърва/въглища ще взема оттук.Ти само ела, другото лесно.:cheers::cheers:
 
Нагоре