Старозагорската група

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
И на Ники честита годишнина живи и здрави цялото семейство и много години да сте щастливи и да се разбирате.:cheers:

ПП.с тея празници добре че не е събота и не сме на полянката че щяхме да се натровим направо;)
 

тачи

Потребител
Ники честита годишнина на теб и на съпругата ти...желая ви дълги съвместни години с любов и уважение един към друг...остарейте заедно!!! Благодаря за пожеланията ви приятели!!!
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
За утре или в неделя, нещо някой планира ли аз съм си тука тези дни и можем да се посъберем да постреляме ...... и не само :D
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Любо утре няма да съм тук а и съм малко болен.В неделя предлагам но тоя път ще сме малко ора май,може да си потренираме:winner:.Ако всичко е нормално утре ще донеса и чашки от Петко.Ако си съгласен в неделя само кажи по кое време ще ти е удобно да забием и час и който иска да идва:cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
АМи Неделя в 10 часа някъде на поляната и ще потренираме сериозно носи си мишени че ще те тормозя:rambo: :D
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Предимно прав и от коляно че ми е зор :cheers: само ако съм още болен ще посядам за по стотина чашки;)
 

praetorian

Редовен Потребител
Сина има утре рожден ден.....А и като гледам, какъв дъжд запра преди малко аз ще пропусна :sorry:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами не че им вярвам на синоптиците но дъжа го дават до полунощт и то да не е голям.А на полянката си попива бързо(ходили сме след проливен дъжд и пак си става).Утре го дават слънчево и баш за стрелба но за жалост аз нещо съм болен но това няма да ми попречи да отида да пострелям.:cheers: Ники весело утре с рожденника.Много се радвам че ти минава през акъла за стрелба значи вече си по добре.:cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
Да, наистина вече помислям и за стрелба :D.Има надежда...Само дето продадох помпата..трябва да си купя метанова бутилка някаква.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Днес пак си постреляхме,аз дори си пострелях и по колата :lol: .Майтапа на страна но трябва да се внимава с тея неща.Признавам си днес не бях в кондиция понеже до снощи бях болен и на моменти се усетих че освен че не ми се получава стрелбата малко и мерките за безопастност ми куцат.Хубавото е че всичко се размина с една малка дупчица в кората на вратата.Извинявам се на всички и не е лошо да помислим как да подобрим безопасноста когато ходим да стреляме защото станахме доста хора и си е опасно понякога като размятаме пушки няляво надясно.:cheers: А аз обещавам че всеки път като оставям пушката на земята ще я проверявам дали не е заредена :cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
А така....:D.Милко, не се кахъри, случват се и на най- добрите тея неща.Хубаво е да оставяме пушките на полосата и да ги прибираме назад чак като спираме стрелбата.Но в групата всички са достатъчно разумни, така че подобен инцидент едва ли ще възникне отново.НИ сЪ кахЪри, жалко само за кората :D:rambo:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ам то дупката не може да я видиш и да ти кажа каде е понеже е няква кожа там и се затвори,аз си помислих че е била празна дори докато не видяхме и леко изпъкналото на ламарината.То мани дупката ами ся една чашка ще ми се таркаля из вратата :lol: и ще дрънчи :lol:.Иначе за мен ще си знам че когато не съм в кондиция просто няма да хващам пушката :exclaim::cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Хахахах Рачо на полянката бяхме само Аз,Любо,Пешо и Борката(за първи път доиде ще го запалим и него обаче) и за първи път само стреляхме единствено,това което обърнахме беше по едно кафе сутринта към 10-11часа.Но сега като спомена май затова ще е цялата работа понеже нищо не пихме :-[
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Хахахах Рачо на полянката бяхме само Аз,Любо,Пешо и Борката(за първи път доиде ще го запалим и него обаче) и за първи път само стреляхме единствено,това което обърнахме беше по едно кафе сутринта към 10-11часа.Но сега като спомена май затова ще е цялата работа понеже нищо не пихме :-[
Даже и ядене нямахме :D Само Пешо хапна нещо там но като цяло само на кафета бяхме днеска както каза Милко просто всеки има кофти дни ;) А като пием бирички глупости не стават, пък и пушките само ги напича слънцето тогава :D
 
Последна промяна:
Нагоре