Снимки на вашите пушки

sts1969

Редовен Потребител
Почти приключих с хамстера който си правя за ЧЗ-та, захваща се за релса Пикатини и може за секунди да се поставя и сваля на мястото на двуногата. Хрумна ми една идея да го направя с въртяща платформа, така че да мога да я звъртам на 90 градуса и да става за стабилна предна опора вместо двунога.
DSC_0962.JPG DSC_0964.JPG DSC_0963.JPG DSC_0955.JPG DSC_0960.JPG DSC_0956.JPG DSC_0957.JPG
 

sts1969

Редовен Потребител
Спретнах си от подръчни материали едно непретенциозно паралаксно колелце за още по-непретенциозната ми оптика :D Вчера ми остана малко време да засека и нанеса растоянията до 50м. Поляната на село не ми предоставя по-голямо разстояние, но и на тази дистанция оптиката се представя задоволително.
DSC_0964.JPG DSC_0951.JPG DSC_0950.JPG DSC_0969.JPG DSC_0970.JPG
 
Последна промяна:

sevdaka80

Редовен Потребител
Само трябва решиш дали продължаваш бенч или фт.Тогава веше добра оптика Светльо
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Само трябва решиш дали продължаваш бенч или фт.Тогава веше добра оптика Светльо
Че един Леополд компетишън или Сайтрон МОА2, стават за ФТ стават и за Бенч рест.
Няма нужда да се отказва от която и да е дисциплина.
 

sts1969

Редовен Потребител
Само трябва решиш дали продължаваш бенч или фт.Тогава веше добра оптика Светльо
Севди, аз си харесвам бенча защото много подхожда на "структурата" на тялото ми :D:D:D но искам да мина през всички стъпала на стълбата, вместо да гледам от страни. Както се казва: Защо да сме зрители в собственият си живот, когато трябва да сме главни герой!
:confused: уф че философски прозвуча :confused: :D:D:D:cheers:
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Толкова много красиви подписи, пушки има във форума.Че ако всеки качи по 1 снимка,ще може всеки ден да се радва окото :)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Уолф CDT технология. Откъде се сдоби с него? Тоя твоя глезльо (белия, по гръб зад пушката) е много сладък!
 
Нагоре