Снимки на вашите пушки

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Имал е, но го е сменил с второ колибри само заради зареждането отпред.
 

Б.Богданов

Потребител
Имал е, но го е сменил с второ колибри само заради зареждането отпред.
Е тази причина ми се струва малко пресилена.
Какво толкова неудобно има в зареждането на Крикета? 80% от булпапите се зареждат по схемата реализирана в Крикета...
 

andi

Редовен Потребител
като стреляш няколко пъти с предно зареждане , ще разбереш че не е пресилено .
Аз като стрелям с К550 или още повече с MAXа (атоматичния Еваникс) , след това ми е много криво с моя страничен болт .
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз пък след като стрелях с МАХ-а ( както и още няколко колеги) съм на мнение, че това е абсолютна недомислица и след това всяка пушка ми се струва хубава, но всеки си има право на мнение. Всеки си има някакви предпочитания и за всеки удобството е нещо различно, и всеки си търси свето като избира пушка.
 

Б.Богданов

Потребител
Аз пък след като стрелях с МАХ-а ( както и още няколко колеги) съм на мнение, че това е абсолютна недомислица и след това всяка пушка ми се струва хубава, но всеки си има право на мнение. Всеки си има някакви предпочитания и за всеки удобството е нещо различно, и всеки си търси свето като избира пушка.
Много разочароващо за мен мнение... Виждал съм МАХ само на снимка и определено ми харесват.
 

andi

Редовен Потребител
А пък аз след толкова пушки дето са ми минали през ръцете , с никоя друга не съм се кефил толкова като с МАКСа . Едната зимата беше около месец в мен и бях толкова зарибен да стрелям с нея , че почти всяка сутрин ставах 5,30ч за да може още по тъмно да съм на стрелбището . Стрелям малко и към 7,30 се прибирам да я оставя и да се преоблека . Че следобед много рано се стъмваше и нямаше време за стрелба .
 

andi

Редовен Потребител
Оптиката и все едно е мерена , и на височина , и на дължина .
Добре че като е фикс е по-къса от варио фул-саизовите .
 

xpresident

Редовен Потребител
Да, особено с този извит сенник, сякаш нарочно е направена за да не закрива порта за зареждане.
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
IMG_8032.JPG

IMG_7985.JPG

Tук има още малко :)
https://plus.google.com/u/0/1134188...6240382868130900610&oid=113418816536445204928
 

sts1969

Редовен Потребител
Щастлив съм че успях да намеря висок куфар 118х35 в който да поставя пушката с оптиката на горе (а не с главата на долу). Сега остава да довърша и хамстера който съм захванал. :D:D:D:cheers:DSC_0835.JPG
 

totomoto

Потребител
Alucard, резервоара на ИЖ-а накриво ли изглежда спрямо цевта или е зрителна измама. Питам защото често го виждам и на други пушки като разглеждам снимки.
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Има малко разминаване,защото клапана е под ъгъл и като избяга малко в края си личи.На снимката е без осмица и пластмасовия блок не го държи право иначе разминаването е 1мм
 
Последна промяна:

venci95

Потребител
Ето я и моита пушка с огромната оптика
 

Attachments

  • IMAG1634.jpg
    IMAG1634.jpg
    210.1 KB · Прегледи: 214
Последна промяна:

hlapeto

Потребител
Аз пък след като стрелях с МАХ-а ( както и още няколко колеги) съм на мнение, че това е абсолютна недомислица и след това всяка пушка ми се струва хубава, но всеки си има право на мнение. Всеки си има някакви предпочитания и за всеки удобството е нещо различно, и всеки си търси свето като избира пушка.

Аз пък , като пострелях с макса (махнах го) и сега си давам сметка , че за момента няма какво друго на въздух да си купя.
Е , имам си Blaser , но той не е с толкова "широко" приложение.
 
Нагоре