СПОРТ!

krasiml

Потребител
Жалко , че никой до сега не спомена и Деймън Хил . Аз помня една надпревара , от която зависеше титлата . Ако не се лъжа 3 обиколки преди финала Деймън настигна и тръгна да изпреварва Шумахер , но беше демонстративно и брутално блъснат от "великия". От този момент Шумахер за мен е по-скоро убиец отколкото шампион . Да рискуваш живота на колега заради титла , па било то и във Ф1 е супер егоистично , неспортсменско и неморално .
 

Dominus

Редовен Потребител
Всички го помнят Хил. Аз го харесвах като пилот и малко покрай него намразих пилето. Не умаловажавам постиженията на последния, но не го харча твърде.
 

Niki

Редовен Потребител
Споменавате и Деймън Хил,напълно заслужава да му отдадем чест.Шумахер има много грехове,които вероятно сега изкупва.В онази надпревара Хил го задминаваше и той му строши окачването ,Хил отпадна и сбогом титла.Ония ебалници от съдиите май нищо не наказаха германеца.На следващата година Шумахер направи същият номер спряма Вилнъов,но неможа да му строши колата и Вилнъов продължи.тогава на германеца му отнеха спечелените точки през сезона,но ги оставиха спрямо отбора.Като казвам ,че има много греховесе сещам за още един.С Карл-Хайнц Френцен бяха първи приятели ,когато навлизат във Ф1.Корина е сериозно гадже на Френцен,но Шумахер успява да я плени.Гепи на най близкият си приятел мадамата.............Не ,че мастиите на всякъде не са едни и същи.
 

Емо

Потребител
Чудесна тема, но някой има ли линк към торент за "Треска за скорост" или нещо подобно, поне така бе представен филма в бг превод...
преди около 30 и повече години...
Беше повече документален обзор за формулата, най-впечатляващото беше запалването на Лауда и как всички спират да го спасят...
А сега, не стига че си рискуват живота, за да засекат/пребият съперник, са и отегчени от колата за сигурност.
 

mdinkov

Редовен Потребител
И все още не ми казахте ,защо не харесвате Хамилтън/щото е мелез,щото оправя Шерцингер,щото има самолет и пачка или нещо друго??Аз не харесвам ,че носи обеци и не понасям всички полупедераски и полупапуаски символи ,но не може да му се отрече ,че е много добър автомобилен състезател
Хамилтън не го харесвам защото е нагъл , иначе може до си ляга с която си иска и да оръси мерцедес за още 100 милиона, все ме е тая а самолет има и Макс Чилтън но за мен е симпатяга . Отгоре на всичко наще коментатори го боготворят и всяка втора дума им е луисчо с мерцедеса , без да споменат примерно ,че на луисчо му трябват още 3 поредни титли за да стигне Фетел с Реното .
А Менсъл беше невероятен като състезател , но по неговото време пилотите можеха да правят състезания да влизат в двубои ,правилата още небяха толкова глупави , в днешно време двубоя е от3 до 5 обиколки за повече няма да стигне нито гориво нито гуми даже и батерията няма да издържи . Още помня едно състезание в Австралия , през цялата дистанция Менсъл притискаше Жан Алези буквално за спорта , 2 обиколки преди финала го изпревари при това с лекота и на дъжд .
 

krasiml

Потребител
Аз лично не гледам формула 1 от няколко години . Според мен всички пилоти са потенциални шампиони . Няма случайни . Всеки един от тях има талант и качества , но като че ли надпреварата се превърна по-скоро в състезание между конструктори , производители на гуми и технически персонал отколкото между пилоти.
 

Емо

Потребител
Българи Юнаци!
Мача си заслужаваше!
Поздравления за Лудогорец и за Дерменджиев!
 

lynx

Редовен Потребител
Играха мъжки момчетата, 1-1 ама аз доволен!
Важното е, че играха като равен с равен срещу Ливърпул.
 

TheStarlingHunter

Редовен Потребител
Така е. :bravo:Даже смея да твърдя, че досега в групата Лудогорец се представят и по-добре от Ливърпул.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Момчета не се заблуждавайте. Това че Ливърпул са зле в момента (ама много зле не е било така от години) не значи че Лудогорец са добри. Вчера след мача чух едни коментари от рода..... на Сантяго Бернабео една победа.... дайте да бъдем реалисти.

П.П. Да чуем и Динката какво ще каже. Дали неговите ще ни се наведат?
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Вальо кое им е злето на Пуул - липса на пари, на добри играчи, бази, треньор , или играят в слабо първенство може би? Дай да ги сравним нещата с Лудогорец, които изброих и да видим кой е по-зле реално и да видим все пак какво постигат като резултати. Определено смятам само че ако бе останал Стоев на треньорското място можеше да се представят по-добре Лудогорец.
Следва гостуване в Мадрит, и мога да им пожелая само да не падат с голяма разлика и да се замислят няма ли да е добре да направят постановка на опълченците на Шипка :D
 

lynx

Редовен Потребител
Вальо, лудогорците са добри колкото за БГ отбор и всички са наясно с това.
Коментарите за евентуална победа над Реал са глупостите на журналистите, които лудо желаят да "произведат новини".
Реал няма да се наведат, но за тях оставащия мач е само за протокола и се надявам да не си дават много зор, както направиха и вчера срещу Базел. Който е гледал разширените репортажи е видял какво се случи.
За нас като зрители е добре, че лудогорците се опитват според възможностите си да играят тяхната си игра.
А снощи можеха и да се подредят в 2 редици пред вратата и да се отбраняват цял мач, щяха да ни изнервят яко! :D
Тия мачове са най-изнервящи, 90 минути опълченска отбрана в нашето наказателно поле.
Айде, нема нужда! :D
 

Niki

Редовен Потребител
Бях на мача,мисля двата гола на Ливърпул бяха доста леки.Стоянов има доста вина и за двата/поне от мястото дето седях така го видях/Ливърпул им остана само емблемата и историята.Аз като техен фен от 1976г. не съм гледал по слаби футболисти в този отбор.Преди години имаше един /Игор Бишчан/който бе на нивото на сегашните салкъми.Джерард от 4г върви на долу,но не последва примера на Каръгър да се оттегли с достойнство,а другите не ми се говори.Все пак искам да ,,отлича,, един футболист за да подчертая некадърноста на скаутите на Ливърпул.Това е претендиращият да наследи Джерард северно - английска пръчка-Хендерсън,независимо ,че вкара гол за мен този играч има малко общо с футбола.Щом такива са им националите ще бъдат все последни в групите си на големи първенства.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Бях на мача,мисля двата гола на Ливърпул бяха доста леки.Стоянов има доста вина и за двата/поне от мястото дето седях така го видях/Ливърпул им остана само емблемата и историята.Аз като техен фен от 1976г. не съм гледал по слаби футболисти в този отбор.Преди години имаше един /Игор Бишчан/който бе на нивото на сегашните салкъми.Джерард от 4г върви на долу,но не последва примера на Каръгър да се оттегли с достойнство,а другите не ми се говори.Все пак искам да ,,отлича,, един футболист за да подчертая некадърноста на скаутите на Ливърпул.Това е претендиращият да наследи Джерард северно - английска пръчка-Хендерсън,независимо ,че вкара гол за мен този играч има малко общо с футбола.Щом такива са им националите ще бъдат все последни в групите си на големи първенства.
Много тежки думи ама верни. Джерард искаше да стане шампион на Англия с Ливъпул ама изтърва влака миналата година. И да, трябва да направи като Джейми. Май е време и за друг треньор.
 

Termina4

Потребител
да се помни как се класирахме за групите :)
След този мач дори и победа на "Бернабеу" ще ни се стори като детска кашлица :winner:
 

Niki

Редовен Потребител
Трябва да се отдаде заслуженото уважение на Лудогорец,представиха се достойно за дебютант в този турнир.Като се има впредвид мърсотиите във футбола/черно тото и т.н/нищо чудно да ,,стане,, нещо в Мадрид,но това малко граничи с фантастиката,и все пак мисля ,че Реал ще излезе с доста странен състав......
 

batnan

Редовен Потребител
Реал вече се класираха, само да не решат да помагат на Роналдо в битката му с Меси за най-много голове в Шампионска лига и да стане мазало .
 

lynx

Редовен Потребител
http://gong.bg/bg-football/a-grupa/stojcho-izrigna-marek-ili-sa-prezobili-ili-sa-im-platili-307177
Ехеее, "требе а си ноо просссс", за да направиш такова изказване!
Не съм вярвал, че Стойчо Младенов ще изложи ЦСКА по този начин.
Не съм нито от Левски, нито от ЦСКА и не може да ме обвинят в пристрастност.
Но на Стойчо трябва да му забранят да дава изявления, защото излагацията е за целия тим!
 
Нагоре