СПОРТ!

lynx

Редовен Потребител
Лумпените изгониха зрителите от стадионите.
Как да отидеш на мач, като около теб преобладават друсани и пияни "скинари", които въобще не гледат мача а рушат седалките и се чудят как да се сбият с полицията или някой по-слаб от тях?
Редовно между агитките прелитат камъни и бомбички, да стана част от това?........-ноу! тенк ю!
Едно време се ходеше на мач семейно, сега това е немислимо.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Лумпените изгониха зрителите от стадионите.
Как да отидеш на мач, като около теб преобладават друсани и пияни "скинари", които въобще не гледат мача а рушат седалките и се чудят как да се сбият с полицията или някой по-слаб от тях?
Редовно между агитките прелитат камъни и бомбички, да стана част от това?........-ноу! тенк ю!
Едно време се ходеше на мач семейно, сега това е немислимо.
На 100% съм съгласен с тебе, поради това и аз не ходя от доста години по стадиони, а преди като ученик с учителите сме се срещали по стадионите, пък и както казаха по-горе ще вземеш да се облечеш с някакъв екип или да носиш шалче ще се чудиш как да се прибереш вкъщи (или отидеш на стадиона) без да са те издебнали и пребили някъде - преди редовно подпитваха феновете дебили в Пловдив - Ти от кой отбор си ??? често ми се е случвало и най-правилния отговор беше аз не гледам футбол, че не знаеш кой е верния отговор и какво може да ти се случи .....е имаше и още въпроси от рода как така не гледаш ....и все пак за кой би бил......ама тъй като предимно играех баскетбол и следях какво става там, им обяснявах какво правя и гледам и ме оставяха на мира, но знаех и за други пострадали деца от такива изроди ... и до като ги има такива наистина няма да стъпя на стадион дълго време още :)
 

andi

Редовен Потребител
Баща ми е играл в Левски , Левскар до клетките си ( беше ) . Преди повече от 10г каза че се срамува от агитката и няма да стъпи на стадион . В момента БГ футбола е много скъп и много лош театър . А феновете са необходимите на продуцентите и режисьорите статисти . Затова никой не иска работещото решение за агитките .
http://www.dnes.bg/football/2014/10/28/bomba-otkysna-rykata-na-fen-na-botev-plovdiv.243568
 

qtex

Потребител
Айде синитеее вкараха... само дето не бяха играчите на Левски, а тези на Монтана. Показателно на къде се води клуба. А онзи Борат мустакатия си върши задачата като ликвидатор.
 

lynx

Редовен Потребител
Гонзо се направи на майстор като пусна резервите и юношите.
Сега ще гони Михаля, на реванша Левски ще трябва да бие с три гола....трудна работа :eek:
Голям резил за Левски да отпадне от Монтана ;)
 

qtex

Потребител
Ще излезе, че Монтата са по-голям футболен отбор от "грандовете" Левски и ЦСКА ;)
 

Niki

Редовен Потребител
Гледайте Хамбургер - Байрен от 21.30ч,стига се занимавате с тия клепарници!
 

lynx

Редовен Потребител
Да пожелаем късмет на Лудогорците, ония имат да отмъщават и днес няма да е лесно! :confused::eek:
 

Niki

Редовен Потребител
Честита ни точка,пак добре е!Вървим по график за последното място!
 

Niki

Редовен Потребител
Току-що завърши мача на нашите юноши бледи до 19г.с Швеция 1-5!!!И ние чакаме класиране на някакво п-во.
 

Niki

Редовен Потребител
Честита титла на Хамилтън и на Мерцедес!Пилот с клепнало ухо /Розберг/ не може да стане шампион,прави голямо съпротивление/ухото/!
 

mdinkov

Редовен Потребител
неможа ли колата на хамилтън да се счупи и розберг да беше спечелил не ,че Розберг ми е любимец просто немога да понасям хамилтън .
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Бях Фен на Ф1 докато Хамилтън не се появи.
По негово време и този спорт се изроди.
 

Niki

Редовен Потребител
Розберг загуби титлата още на старта,а и през целият сезон не издържа на напрежението,и на двата им се чупеха колите !За мен Розберг никога няма да стане шампион ,не държи на напрежение!
 

mdinkov

Редовен Потребител
За мен беше важно хамилтън да не стане защото него не харесвам а розберг хич неме интересува .
 
Нагоре