Всичко за Хънтър Фийлд Таргет

Дискусия в 'Спортна стрелба с въздушно оръжие' започната от cdman, 14 Октомври 2010.

1. Dominus

Dominus Редовен Потребител

Публикации:
    2,375
    Ако ще правите мишени не ви трябват никакви щаблони. Просто един кръгъл щит примерно 15см и вече разните му там УЗ. Просто, елементарно, не ангажиращо разните му там природозащитници и напълно достатъчно.

oblaka харесва това.
  2. bleu81

bleu81 Потребител

Публикации:
    93
    от:
    София
    Темата е 40 страници и ще ми трябва време да я прегледам. Ако някой има набор чертежи на изпитна конструкция и препоръки за материала нека сподели, за да спестим време.
    Мисля си също, че би било добре мишената да играе ролята на чашко-събирач. Аз лично изпитвам угризения като сея тежки метали сред природата. Все пак за едно състезание се събира килограм олово.

3. bleu81

bleu81 Потребител

Публикации:
    93
    от:
    София
    Идеята е добра и ще направи мишената перфектна за стрелба с диоптричен мерник.
    Още по просто обаче е щита да е правоъгълник, така няма да се губи материал при рязането.

4. Dominus

Публикации:
    2,375
    Всякак става. Исках да кажа че е излишно щита да е силует на животно. В крайна сметка едва ли някой помни по какво е стрелял. Всеки помни коя мишена е изтървал.

5. gary m

gary m Редовен Потребител

Публикации:
    261
    от:
    с. Карлуково, Луковит
    Oggi, trust me it is already happening.
    When I find time I will post links.( At war with the tsigani at the moment!)
    Imagine doing a HFT course without altering your FT optics! Trying a FT course where a HFT shooter, can alter the optics. At the moment the HFT guys have the edge in results. They shoot by intuition.
    The time per corridor is also reduced to 2 minutes.
    I will never cause conflict with you guys. ( well most of you guys ;))
    Sports change, peoples budgets change. Others like a new challenge. Most of all, as humans, we like to compete. life and it's variables. :cheers:

CaMyPau, batnan, luft9waffe and 3 others like this.
  6. Dominus

Публикации:
    2,375

Прикачени Файлове:

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена