Вицове и смешки

m.eit

Редовен Потребител
Из дневника на кака Мара "Блондито" от един морски круиз!
Първи ден - подготвих всичко за круиза и се вълнувам.
Втори ден - круиза започна. Видях делфини и китове. Срещнах капитана - много импозантен мъж...
Трети ден - днес се къпах в басейна. Капитанът ме покани да обядвам на неговата маса. Джентълмен...
Четвърти ден- капитанът ме покани в каютата си. Вечеря на свещи, шампанско... Помоли ме да преспя при него. Отговорих му, че няма шанс, омъжена съм...
Пети ден - вечерта наминах в бара. Капитанът ме почерпи няколко питиета. Отново поиска да спи с мен. Заплаши ме, че ако откажа ще потопи лайнера...
Неделя - вече за 10-ти път спасявам 1500 души!
 

tvt1968

Редовен Потребител
Полицай спира шофьор:
- Употребили сте алкохол!
- Не съм!
- Очите Ви са червени!
- Щом ще се обиждаме, а на Вас са Ви клепнали ушите!
 

tvt1968

Редовен Потребител
Една вдовица ходела всеки ден на гробището, където се помолвала, поплаквала, почиствала гроба на отишлия си съпруг и поставяла цветя. След това си тръгвала, но винаги на заден ход, гледайки последното му жилище и нареждайки нейни си молитви... Това направило впечатление на една друга жена, която също почти всеки ден била там. Тази жена, един ден се възползвала от задръстването заради многото хора на входа, доближила се, запознали се, споделили си мъките и полека-лека станали приятелки... След известно време, намерила повод да зададе въпроса, който я мъчел отдавна:
– Ти защо всеки път се отдалечаваш заднешком от гроба на мъжа ти?
– Тя е една, не е за вярване, ама моят, докато беше жив, все ми казваше, че имам задник, който може да възкреси мъртвец... Та не смея да рискувам..

В малко планинско селце,на една бременна жена <span class="corrected">ѝ</span> дошло време да ражда. Навън бушувала свирепа зима. Пътищата били затрупани от огромни преспи сняг. Така,че било невъзможно да се закара родилката до най-близкия град.
Тласкан от неволята,мъжът <span class="corrected">ѝ</span> почукал на вратата на възрастния си съсед:
- Комшу,ти нали едно време беше акушер? Можеш ли да помогнеш на мойта Стефка?
Оня отговорил замислено:
- Отдавна съм пенсионер, ама тая работа - не се забравя! Изчакай само да си взема куфарчето с инструментите. От 20 години не ми е трябвало!
И така, двамата отишли в дома на бъдещата майка. Преди да влезе в стаята <span class="corrected">ѝ</span>, старецът наредил на съпруга:
- Виж какво! Не ми трябваш вътре ,за да ми припадаш! Стой плътно до вратата! И когато ти поискам нещо, незабавно ми го донеси!
Речено-сторено! След малко отвътре долетял гласа на пенсионера:
- Милко, имаш ли чук?
Оня се шашнал:
- Чук ли каза? За какво ти е пък чук?
- Бягай да търсиш, не се обяснявай!
След малко домакинът предал исканият инструмент. От стаята се чул силен трясък и зверски псувни! След пет минути,акушерът се обадил:
- Така няма да стане! Донеси ми клещи!
Съпругът се паникьосан:
- Клещи ли каза?! За какво са ти клещи?
- Оффф... Направи ми една голяма услуга - просто ги донеси!
Когато това станало от "родилната зала" се чули странни звуци и нови псувни!
Пенсионерът извикал:
- Ех, мама му стара! Не се получава и това си е! Милко, имаш ли бормашина?
Оня вече - загубил ума и дума:
- Бормашина ли каза? Какво правиш с жена ми бе, садист?
Вратата бавно се отворила. Старецът се показал целия потен и разрошен. Поел си дълбоко дъх. И вече, по-спокойно обяснил:
- Нищо лошо не правя на жена ти, бе ,човек! Просто, не мога да си отворя скапаното куфарче!
 
Последна промяна от модератор:

dberov

Редовен Потребител
Ех луно, луно, земьо македонска, и за тебе ке се тепеме, и за тебе кръв ке лееме.
 

shaman

Редовен Потребител
В тази връзка:
Знаете ли кое е последното нещо, което минава през главата на една муха, която се разбива с стъклото на автомобила ???
...
...





...
...




Задника ѝ ;)
 

dberov

Редовен Потребител
Футболен съдия след брутално нарушение, бръкна в джоба си но в бързината вместо картон показа на нарушителя презерватив.
До края на мача, нямаше нито едно нарушение.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Скъпа, какво кафе предпочиташ да ти направя?

- Бих искала да е силно, но меко, нежно, но пък стремглаво да обърне моя вътрешен свят с краката нагоре, да ми разкрие изкушения, на които не мога да устоя и да ме потопи в нови усещания...

Мъжът я погледнал и с дяволито намигване и казал:

- Така както ми го описа... дали да не ти сипя една ракийка?
 
Нагоре