Велико Търновска група

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Браво на Дидо и Вальо... :bravo:
Направо ме е шубе вече да наближавам търновско :pardon:
:cheers:
 

didarai

Редовен Потребител
:bravo: За Дидо, :bravo: и за Вальо.А аз след днешните ми проби ,взех да се чудя дали да не продам пушките :'( и да си взема.....секира.С нея пропуск няма да имам :death:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
lynx написа:
Честито Вальо! :cheers:
.....а разправяше че не можеш да стреляш седнал на земята,а ?.... :p
Някой да е казал, че е стрелял седнал?!
Той стреля легнал...по гръб :) :cheers:
 

didarai

Редовен Потребител
lynx написа:
Вземи си ПЦП, не се самоизмъчвай повече ;) ;)
За моето "активно" (не)участие в спорта подобна инвестиция,не само не е оправдана,но и неподходяща от практична гледна точка.Някои колеги стрелят почти всеки ден,аз......почти всеки месец(но не всеки сезон ;)).Прекарвам повечето време в :write: :compfight: от колкото .... :sniper2:....и някак си.... не ми е на сърце ПЦП-то въпреки неоспоримите му предимства относно точността :-\.
 

didarai

Редовен Потребител
Поздрави и за тримата(Вальо,Дидо и Пламен) участници от великотърновската група за много доброто представяне във Варна. :bravo: момчета!Дишате във врата на първите на всяко състезание в което участвате и някой ден ще ви гледаме само на първите места в трите класа( ПЦП ънлимититд ,16 дж. и ППП)за "завист" на останалите групи ;).
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

пп
...и на пистолет де ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
БРАВО! :bravo:

Абе момчета, как се наговорихте всички все на второ място да сте ???
:cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте отново на всички :)

В най-скоро време един мой познат обмисля да си купува и той ПЦП и обмисляме варианта да си вземем 2-мата една бутилка от която да си зареждаме пушките. Въпроса ми е имали място покрай Велико Търново на което ще можем да си я пълним ? Горе-долу колко ще ни струва... и до какво налягане ще могат да я пълнят.. за да преценим каква бутилка да си вземем.

Мерси много предварително :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Вальо, нещо захладня и ми се допи червено винце и то не какво да е, а мерло "Стамболово" :D. Ама ... ще утрая до 14-ти май :p ;) !
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
valens1968 написа:
Ще се пиша съдия
Е, айде сега - ще се надстрелваме ли, или ще се надлъгваме :no: ;) ?! Дидо ти е издал, че монтирах балистичен калкулатор на файнверкбаула и си се уплашил, че ще се отбиваш до Метро на връщане от Айдушкото сборище :lol: !
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Не ми е казвал такова нещо, сам се издаде. Ще визирам главния съдия да те дисквалифицира ;) Тази година още нямам изстрел по мишена с Хамъра. Ще ме хванете много неподготвен за това ФТ ама какво да се прави. Ще мина през Метро или СБА на тръгване за Троян :'(
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
valens1968 написа:
Тази година още нямам изстрел по мишена с Хамъра. Ще ме хванете много неподготвен за това ФТ
А-аааа, щом е така работата - дума да не става :no:. Майтапа си е майтап, ама спортсменството - преди всичко! Аз привършвам четвъртата кутийка JSB и ако ще правиш сефтето на зазимения хамър на състезанието - никакво мерло! Ще го оставим за есенната национална. То и тогава ще е хладничко - гледах дългосрочната прогноза ;).
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
А бе кво ще кажете след срещата вечерта на 14 да направим едно мускетарско събиране на Троянска земя с цел разбор на мероприятието и :cheers: Пиша го тука и ако има ЗА ще пусна съгласуване в Мускетарската тема.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
dp1962bg написа:
А бе кво ще кажете след срещата вечерта на 14 да направим едно мускетарско събиране на Троянска земя с цел разбор на мероприятието и :cheers: Пиша го тука и ако има ЗА ще пусна съгласуване в Мускетарската тема.

И на палтки ли ще спим след това ???
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
valens1968 написа:
dp1962bg написа:
А бе кво ще кажете след срещата вечерта на 14 да направим едно мускетарско събиране на Троянска земя с цел разбор на мероприятието и :cheers: Пиша го тука и ако има ЗА ще пусна съгласуване в Мускетарската тема.

И на палтки ли ще спим след това ???

Аз ще си нося едно одеало. Палатката се сещате как ще я направя ;)
:cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Мълчаливо пропускам поредното предложение на Дидо за мускетарско препиване с преспиване и след тридневни терзания реших да си призная по мъжки причината: Имам три любовници. И трите красиви, интересни, но струват доста време и цифри. То свръхпотентен да е човек и дебеличък да му е портфейла - пак ще се задъха при такава програма :wall:! Мацките се казват: тенис, стрелба и ски :D. И за да не прекалявам с похожденията си по отношение на семейството, за стрелбата съм си определил лимит - до три двудневни мероприятия в годината: двете национални срещи и лятното двудневно състезание на ФТКС. За всички останали мероприятия - отивам, стрелям и се прибирам :yes:.
 
A

Anonymous

Гост
Хайде бе хора, един поне няма ли да ми отговори на въпроса ? :)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Ами то за да ти отговори някой - трябва да знае такова място. Щом не ти отговаря никой - значи просто никой не знае :-\.
 
Нагоре