Варненска група - SEA WOLVES

anibis

Редовен Потребител
Мисля около 90+ метра ги има,нека Светльо да ги пусни GPS координатите.
 

sts1969

Редовен Потребител
Ето го пътя до там, но ти предполагам ще дойдеш направо от Аспарухов мост на кръстовището на най-горната жълта точка от трасето.
п.п. Аз за съжаление няма да мога да дойда, днес бях на работа извънредно, и Съботните ми задачки останаха за Неделя. :pardon:
 

Attachments

  • Китка-Круша.jpg
    Китка-Круша.jpg
    383.9 KB · Прегледи: 49

Raymon

Потребител
https://earth.app.goo.gl/gxQC
Има възможност да се стреля до 70м. съвсем спокойно.
Най лесно от Варна се стига като тръгнеш по пътя за Аврен и хващаш отбивката за Бенковски и следващото село е китка
 
Последна промяна:

xpresident

Редовен Потребител
До 60-70 метра може да се намери удобно място за мишени.
До Китка има табели, след Бенковски. След Китка караш докато минеш бетонена ограда, която остава в ляво и стотина метра след нея има отбивка на ляво. Караш по нея някъде полвин километър и заслона е в дясно на пътя, там е и поляната.
 

venciru

Редовен Потребител
Макс, късно виждам въпроса.
За метри точно не знам , но поне 60-70 има.
Иначе координатите са : 43.035882, 27.763459. От маршрут предполагам нямаш нужда - вкарваш в нави-то и си готов. Другият вариант е като отбиеш на Харамията вдясно ми се обаждаш и се чакаме в Бенковски;)
Аз все се каня пак да ходя, ама..............
 
Последна промяна:

xpresident

Редовен Потребител
Добре ще е да вземем повече хора да се събираме на Китка.
Искам само да споделя нещо, моля колегите да не се засягат. Последните недели почти всяка съм там, рано сутрин и поляната е осеяна с мишени - надупчени шишета от минерална вида, кенчета от бира, капачки, чашки от кафе, счупени стъклени бутилки. Това се възприема от хората като боклуци и гледката е неприятна. Мисля че е редно, всеки като приключи стрелбата да си събере мишените, защото иначе след време поляната ще заприлича на сметище.
 

anibis

Редовен Потребител
Утре на Китка ще сме обичайните заподозрени,ако някой друг колега му се идва да заповяда!:sniper2:
 

xpresident

Редовен Потребител
Една табуретка беше останала в мен, ама забравих на кой колега. Утре съм на Китка от рано.
 

sts1969

Редовен Потребител
Мисля да дойда някъде между 10 и 11ч. зависи от състоянието на пътя до Ст. Оряхово. :)
 

sts1969

Редовен Потребител
DSC_0079.JPG DSC_0082.JPG Днес се получи добра стрелба, видях се и се запознах с новите за мен колеги Raymon и NIKSAN :) Васко, разминахме се с теб, май е време да посетя махалата ви, и да "сверя часовниците" на петлите с пушката...каква е тази стрелба от 8 до 10ч. :no: :cheers:. Имах намерение да прострелям пушката след пренастройка на редуктора, и смяна на монтажите на оптиката. Много интересна мишена се получи от двунога на 33м. заради силния променлив вятър от ляво и дясно. В последния момент се сетих да щракна една снимка на колегите, заформя се много навита група! :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Ейййй много си е обичам тая рускиня...

038395633.jpg


038395632.jpg
 
Нагоре