Варненска група - SEA WOLVES

anibis

Редовен Потребител
Ако на някой му се ходи на Китка да пише в темата,че нещо го дават 12-15°C супер температура за този месец.
 

sts1969

Редовен Потребител
Има ли живи стрелци след празниците, да се видим евентуално утре и да посеем новата реколта олово ?!? :D:cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Има ли живи стрелци след празниците, да се видим евентуално утре и да посеем новата реколта олово ?!? :D:cheers:
Смятам утре да ходя, ако има още желаещи нека де се съберем и да постреляме.
Аз ще съм на Китка към 12:00-12:30ч
 

anibis

Редовен Потребител
Ето едни снимки от днешните стрелби,времето беше идеално!
 

Attachments

  • CIMG9703.JPG
    CIMG9703.JPG
    974.2 KB · Прегледи: 103
  • CIMG9709.JPG
    CIMG9709.JPG
    884 KB · Прегледи: 104
  • CIMG9702.JPG
    CIMG9702.JPG
    716 KB · Прегледи: 104
  • CIMG9724.JPG
    CIMG9724.JPG
    490.4 KB · Прегледи: 105
  • CIMG9720.JPG
    CIMG9720.JPG
    627.9 KB · Прегледи: 104

sts1969

Редовен Потребител
Гледам че времето през уйкенда го дават хубаво за сега, ще заформим ли някакви стрелби на Кирка, има ли навити? Свиркайте на време за кой ден и в колко часа сте свободни, че аз имам повечко път...ако има желаещи разбира се. ???
 

anibis

Редовен Потребител
Гледам че времето през уйкенда го дават хубаво за сега, ще заформим ли някакви стрелби на Кирка, има ли навити? Свиркайте на време за кой ден и в колко часа сте свободни, че аз имам повечко път...ако има желаещи разбира се. ???
Ще заформим,аз днеска съм малко по-добре,дано до събота да се оправя напълно, тоя грип наистина много коварен излезе.
Знаеш кои ходим към 12ч 12:30ч сме там на рубежа,може да дойде и нов колега,да се запознаем.
 

SGS

Редовен Потребител
Редовно следя темата и няколко пъти се каня да дойда да се запознаем, но все някакви ангажименти объркват плановете. Тая събота ако не ми "мине котка път" съм там.
 

sts1969

Редовен Потребител
Ето една снимка на маршрута до Китка, да не се лутате на зад в темите.
Маршрут до заслона на Китка.jpg
 
Последна промяна:

SGS

Редовен Потребител
Чудесно прекаран следобед с нови приятели. Научих нови неща, за които съм много благодарен.
 

anibis

Редовен Потребител
Ако не е гадно утре времето,и има желаещи да направим една Китка,да пишат,или да звънкат.:sniper2:
 

Emo

Новодошъл
Здравейте колеги.Не съм влизал във форума от години,когато още ходихме да стреляме на Камчия.Сега разбирам,че се събирате някъде около Китка.Бих се радвал да дпйда някой ден да постреляме.Поздрави на всички.
 

sts1969

Редовен Потребител
Нека да се пооправи малко времето, че всички ни сърбят ръцете. Следи редовно тази тема, обикновено срещите се организират в Събота около ОБЯД, почти винаги се обявяват и тук. :D :cheers:
 
Последна промяна:

xpresident

Редовен Потребител
Тази неделя сутринта го дават добре. Ама е хубаво по-рано да се отиде, примерно към 7 ;)
 
Нагоре