Варненска група - SEA WOLVES

nelsky

Редовен Потребител
Колега, стой си в Провадия по-добре. Току що минах Старо Оряхово-Долен, нарязан и работят.
 

Пламен ss

Потребител
Здравейте колеги къде във Варна пълните бутилките с въдух. Ако може адрес или кординати.Благодаря ви предварително.
 

anibis

Редовен Потребител
Първи стрелби с преобразения на колегата Хатсан БТ65 в булпап.
За сега се справя отлично,но има още какво да му се прави.Най важното и необходимо, да му сложим един модер на ексцентрик. И БТ-то след тая интервенция наистина ще добие вече завършен вид.
 

Attachments

  • CIMG8051.JPG
    CIMG8051.JPG
    903.9 KB · Прегледи: 94
  • CIMG8049.JPG
    CIMG8049.JPG
    810.7 KB · Прегледи: 89
  • CIMG8022.JPG
    CIMG8022.JPG
    604.3 KB · Прегледи: 92
  • CIMG8031.JPG
    CIMG8031.JPG
    494.5 KB · Прегледи: 95
  • CIMG8034.JPG
    CIMG8034.JPG
    409.4 KB · Прегледи: 92

anibis

Редовен Потребител

Sen

Редовен Потребител
Момчета, сега по празниците има ли някой път на запад??
Купих една пушка за Гари днес и търся по-безпроблемен начин да му я изпратя...
 

Sen

Редовен Потребител
Първи стрелби с преобразения на колегата Хатсан БТ65 в булпап.
За сега се справя отлично,но има още какво да му се прави.Най важното и необходимо, да му сложим един модер на ексцентрик. И БТ-то след тая интервенция наистина ще добие вече завършен вид.
Браво, много хубав приклад на Хатсана. Казано от човек, който предпочита синтетика ;)
 

anibis

Редовен Потребител
Изключително съм щастлив, че Миро днес ми позволи да се докосна до една изключителна пушка. Никога до сега не бях стрелял с 16j и резултата ме изкефи максимално. Много добра пушка. http://prikachi.com/images.php?images/10/9198010m.jpg
С ръждясалата цев толкова....:lol:
 

sts1969

Редовен Потребител
Днес с Васко и Калоян си направихме лека тренировка до с.Китка. Взе да ми допада ФТ дисциплината, много съжалявам че не мога да си взема отпуск, и да дойда на Белиш с двамата! Снимки ще кача утре, че незнайно защо, нета ми забива когато пробвам в момента. :)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Какви дистанции има на тая Китка? Някой ако може да пусне GPS координати. Или ако е по-лесно обяснете как се стига.
 
Последна промяна:
Нагоре