FT Open SF 2x30 "Бонсови поляни" - 22.01.2012 г.

bateiav4o

Потребител
Няма ли кой да пусне фотосите от мероприятието та да завалят коментарите. ;)
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
А няма ли кой да разкаже за рачето да припаднат половината форум ;) ;) ;)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
bateiav4o написа:
Няма ли кой да пусне фотосите от мероприятието та да завалят коментарите.
Сега разбрах какво имаш предвид с тази фотосесия: този път си ни демонстрирал позата за стрелба "прав" при тежки зимни условия.
На снимки 1. и 2. е правилната поза:

А на снимки 3. и 4. е ... още по-правилната :meat: :yahoo: ! /ако вярно съм разтълкувал ;)/ :
 

lynx

Редовен Потребител
Я! Много народ е имало горе в този снегопад и ветрилник..... ???
Аз си мислех, че присъствието ще е силно ограничено, заради лошия път и времето.
 

bateiav4o

Потребител
Нищо не плаши сърцата наши ;).Пламене правилно си разтълкувал скритото послание позите са тежки и сложни особено след прекомерна употреба на ранъ.Обстановката бе тежка и интригуваща, но сплотеноста сладката приказка и леките закачки стоплиха сърцата наши.А по въпроса за рачето си го запазвам за черешката на тортата и за сюблимни моменти. :cheers:
 

ivofox

Редовен Потребител
Помислете си добре може и ние да дойдем ако има желаещи Динкката и Асеновградската група 4-5 човека повече ,но не ми се ровичка Еваникса за 5 джаула не знам какво и дали ще се улучи не е лесна пушка за човъркане затова става въпрос поне направете 38-40 джаула ако не ви е по сърце 40 джаула направете го 38 поне.За 3-джаула проблем ли ще правите ;)
 

ivofox

Редовен Потребител
dinkata написа:
Луд тип състезанието мина .... къде ще ходиш ? ;) ;) :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
На следващото се готви Динка,аз говоря за следващото февруари,март да си помислят за 2-3 джаула компромис ;)
Сега тренираме здраво :cheers:
А и като гледам няма обявени резултати може да са го отложили за другата седмица ;) ;) ;)
 

rashko

Редовен Потребител
Скандало много си подпухнал,преди беше по снажен ;) тея като ги гледам вече и пушки не вадят,май от кауфланд си взимат муницийте 4 килограма и 510 грама ;)предварително теглени.


:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: ;) ;) :'( :'( :'( :'( :'(
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
rashko написа:
Скандало много си подпухнал,преди беше по снажен ;) тея като ги гледам вече и пушки не вадят,май от кауфланд си взимат муницийте 4 килограма и 510 грама ;)предварително теглени.


:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: ;) ;) :'( :'( :'( :'( :'(

Зрителна измама :))).А може и да е заради миналите празници.
 

Loki

Потребител
Лято 2012, Софийската група върви към- "The American Way"... :meat: :meat: :meat: :cheers:

______9344.jpg


(оператора на скарата е случаен... ;))...

(а аз се срамувам, че не идвам :-[ :-[ :-[).........
 
A

Anonymous

Гост
... и телесното му тегло е по-голямо от това на цялата софийска група. ;)
 

bateiav4o

Потребител
Снимката ме изкефи и леко натъжи.Горкия човечец колко ли време сяда и след това става за и от поза фт. ;) :lol: :lol:
 
Нагоре