18.06.2011 Бенчрест СТОМАНЕНИ ТРЪБИ

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата

go_panch

Потребител
Мдааа... определено трябваше да дойда. Гледайки че първо и второ място са с "Вълци" хората ще си помислят, че е от пушките.
Като се ковнех аз на последно, щеше да е ясно че не всичко е от чифтето :)
 

azzaro

Потребител
Следващия път ще пробвам между вълците да има и една суматра :p !
 
A

Anonymous

Гост
go_panch написа:
Мдааа... определено трябваше да дойда. Гледайки че първо и второ място са с "Вълци" хората ще си помислят, че е от пушките.
Като се ковнех аз на последно, щеше да е ясно че не всичко е от чифтето :)
:lol: :cheers:
 

geniya

Потребител
Според мен "Вълците" допринасят много за отличната стрелба.Ако им дам мойта пушка, която беше с прецакан БК :wall:, на който тапа се беше развила и иглата правеше каквото си иска :wall:, да видим какво щеше да се получи.И после групите по 50см на 101м.Айде после бъзици завинаги... ;)Ще накарам админа да ми смени ника на "slabaka" ;)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Честито на победителите състезанието беше чудесно а още по-чудесно беше че се видяхме :cheers: да ми е честито първото място отзат на пред ;) ;) само дано не се повтаря ама така е с развалена пушка пак е добре резултата ;)
 

tzocho

Потребител
Програмата ми беше такава, че успях да пристигна едва към края на състезанието. Очевидно баячките и йогата са помогнали на Свирепия за да спечели първото място, ;) а не ми се мисли какво ли е правил Любо - впечатлен съм от групата му на 101м. За мен стрелбата на 100+ е едно ново предизвикателство и по резултатите от състезанието виждам, че това напраление заслужава да се развива. Тук биваше да бъдат колеги като Рачо, Жоро и други които имат опит в стрелбата на такива дистанции.
Оказах се прав и за това, че групата, разбирайте участници в крайна сметка се събра на маса, бъдете живи и здрави да го правите по-често. :cheers:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Беше много гот.
Дано да имаме време по-често да се събираме така... :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
А на Любо групата е супер ама жалко че го дисквалифицираха тя и пушката си го може не бях стрелял с такава пушка досега много ми хареса и не пропуска :D ;) очаквамс нетърпение другото мероприятие вече пушката ми е в час между другото много смешен проблем съм имал :wall: ;) сега ще го описвам в темата за Фанитата ;)
 
A

Anonymous

Гост
Състезанието бе чудесно, резултатите ми на средно ниво :-\.
За следващото мероприятие обещавам да изтегля старта към 13 ч. Оказа се че всички оптики на колегите са слепи в по ранните часове при насрещна светлина и по тъмен фон от страни.Май само аз и Валери нямахме никакви проблеми което е обяснимо от високия клас на оптиките .
Съвсем скоро класическа надпревара за точки на 25 и 50м :sniper2:
 

geniya

Потребител
Браво Динко, хубави снимки, ама с много различни пушки стреляш бре :)
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Браво Динко... много добри снимки :cheers:
 
Нагоре