Свиленград

NME

Потребител
На Мумньово имало някакво стрелбище , едно време. И в посока Стара Левка има подходящи места, иначе в другите посоки , вероятно ще се срещнем с граничните.
 
Последна промяна:

Nparashev

Новодошъл
Няма проблеми с граничните! Знам, поне 4 места за уникални стрелби, 2те са на гарата и 2 в града. Стига да има желаещи ;)
 

finata

Потребител
На Мумньово имало някакво стрелбище , едно време. И в посока Стара Левка има подходящи места, иначе в другите посоки , вероятно ще се срещнем с граничните.Не сесе притеснявай за граничните. Щом си на поне 150м извън града нямаш ядове. Достатъчно е да си носиш копие на уведомлението от КОС че миналата година един командирован се ебаваше че го имах на снимка. Щял да пише акт... Дадох му Чончев на телефона та малко омекна.
 

NME

Потребител
Кажете тогава кога да се съберем , още докато е добре времето , горе долу.
 

Nparashev

Новодошъл
Аз още не съм получил уведомлението , предполагам тия дни ще е готово и ще мога да обикалям. Дай тел ако искаш да се чуем или ми пиши на моя ,има го в поста.
Кажете тогава кога да се съберем , още докато е добре времето , горе долу.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
По закон си длъжен да уведомиш КОС,че притежаваш еди каква си пушка. Това си го направил. Никъде в закона не пише,че трябва да разнасяш с теб някаква хартия. Пък и сигурно имаш входящ номер от подавне на документите. Ако някой го вълнува дали пушката е уведомена,да проверява. Как ще проверява не е твой дерт.
 
Нагоре