ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

st_beer

Редовен Потребител
Все някой ден ще
images
Никой не е вечен и някой ден идва реда му да легне в цветята.Човек тръгва по пътя си към смъртта от първия си миг в който се появи на този свят.
 

leopardars

Потребител
"Пази се ти да те пази и господ'' - народна мъдрост. Лошо е да занемариш бутилките (било за пушка или кола) и тя убие теб или някой друг.
 

staif

Редовен Потребител
Обикновено става при натичане на газ и после - искра- bomb: на съседите така им се поднови къщата от туристическа бутилка (5-литровите),имало е към 2 литра газ..бабата варила боб ,но боба кипнал, угасил пламъка "юнгата" цъкнала и бум.Бяха останаха само темелите от едната стена а в друга стена- дървена врата беше забита хоризонтално ..документи и вещи имаше през три къщи че и оттатък..пералнята беше кръгла като плажна топка.. и това само от има-няма 2 л. газ .Късмет че бабата с внучето са биле на двора през това време..да пази господ.. ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Брях, досега не бях виждал оптика Гамо със зум х32 и тежи само 600 грама :)
Някой зяпал ли е през такова чудо?
Като се има предвид че Гамовците са полу безплатни, оставаше да е и със страничен паралакс и ще е идеална! ;)
 

Attachments

  • $_12.jpg
    $_12.jpg
    221.8 KB · Прегледи: 166

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Имало и оптики със заден паралакс :eek:
 

Attachments

  • 2.jpg
    2.jpg
    78.4 KB · Прегледи: 175
  • 1.jpg
    1.jpg
    96.7 KB · Прегледи: 150

lubo

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Днес докато се ровех из тубата за новия Щаер хънтинг 5, попаднах на тая оптика(не съм фен на малките увеличения, ама тая много ме грабна).

Bushnell Legend Ultra HD 4.5-14x44 Mil Dot.wmv

И цената не е кой знае колко висока.

http://www.ebay.com/ctg/Bushnell-Legend-Ultra-HD-4-5-14X44-Mil-Dot-Rifle-Scope-/140907309
Приди време ти бях говорил за нея!
 

Attachments

  • IMG_0319.jpg
    IMG_0319.jpg
    750.6 KB · Прегледи: 190

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Колеги има ли някой наблюдения дали евтин китайски бързомер би издържал на отката на пружинка?
 

lynx

Редовен Потребител
Може да се ползуват някои части като цев, спусък и приклада след сериозно изрязване.
Всичко останало заминава в Рисайкъл бин-а и се изработва наново.

По-добре си купи ПЦП, а Хаенела продай на някого.
 

go_panch

Потребител
Налага ми се да ходя до Крайова и най-краткия път е през Оряхово. Някой може ли да ми каже в какво състояние е пътя между Враца и Оряхово?
 

barbaron

Редовен Потребител
преди година - беше 5 по шестобалната система. И се кара спокойно!

п.п. Погледни го през стрийт вю на гугъл мапс. става много лесно, макар, че снимките са от преди 2 години...
 

lynx

Редовен Потребител
Дълбоко ме съмнява, че някъде съществуват документи от които се интересуваш ;)
Все пак тая оптика спада към наааааай-евтините.
Китайците не си падат по писане и публикуване на техническа документация, те са като нашите цигани:
Не могат да броят до 10, но правят по 11 деца.
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги,днеска установих,че ми изпуска клапанчето за пълнене.Та разглобих пушлето обаче не мога да отвия клапана от резервоара направо е залепнал.Със стария ми стана по същия начин как ли не го мъчих и само му пуснах голяма стружка и последва рязка среща с един дирек при което се разви с 2 пръста,ама не ми се иска и с тоя така да става.С какво мога да го захвана за да го развия?
 
Нагоре