Резултати от Търсенето

  1. O

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Значи направих една стойка (стенд или станок, както я наричат още), и джаджата за бутало, които първоначално ми се струваха добри и без проблеми разглобих сам пушката с тяхна помощ. Оказа се че маншона си е ок, но може би много втвърден. Всичко вътре беше много омазано. Изчистих и смазах...
  2. O

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Теб лично не съм те молил и не бих те молил за нищо. Разбира се че никой не ми е длъжен. Ти също не си длъжен да спамиш! А форумите са за взаимопомощ принципно и предимно за хобита. Аз имам много други хобита и там хората включително и аз си помагаме.
  3. O

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Това, че някаква цена ни се вижда много или малко си е мое лично мнение. Може и да е грешна тази преценка, но явно има сериозна разлика, която не е нормална, между 20 която сума ми иска един и 30-40 която иска друг. А и двамата не ми позволяват да си видя пушката отвътре.
  4. O

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Аз може и да съм Хитър Петър, но ти явно не четеш и не осмисляш, а се фокусираш в цифрите и обидите. Единият (2) проблем е, че не дават да присъствам, дори не мога да надзърна какво представлява пушката.
  5. O

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Колеги (макар, че аз трудно бих могъл да бъда наречен ваш колега, понеже току що съм си купил AR1000 ), в друга тема за стендове и разглабяне, писах вече, но освен съвети, никой не откликна на молбата ми да разглобим заедно новата пушка ( с която не съм стрелял още) за да видя на живо как става...
  6. O

    Разглобяване на пружинни пушки. Стендове, приспособления, инструкции, схеми.

    Да, наистина, благодаря за детайлното разяснение. Подозирах, че може да има подобни последствия, но не вярвах, че чак толкова.... В магазина твърдят друго. За Нориката, ясно, че е "взаимствано" от тоя модел. Аз говоря за производителя на пушката, която имам -...
  7. O

    Разглобяване на пружинни пушки. Стендове, приспособления, инструкции, схеми.

    Благодаря за отговора. Това че се е спекъл маншета не се бях сетил. Тогава какъв е проблема да пострелям преди ревизията? Така и така ще го сменям. Видях това приспособление, но от видеото не става ясно какво точно е и къде се слага.Надявах се някой да ми покаже и аз после ще си го направя...
  8. O

    Разглобяване на пружинни пушки. Стендове, приспособления, инструкции, схеми.

    Здравйте, прочетох 11 страници в темата за стендове, но половината картинки вече ги няма, има само 2-3 модела на стендове, които са или много сложни за направа или не съвсем ясни. Интересува ме стенд за AR 1000 (Meteor), ако някой има от София и иска да ми услужи поне да го видя на живо и да ми...
Нагоре