Резултати от Търсенето

  1. C

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Дончо да си жив и здрав. Много полезна информация ни даде за състоянието на магазините в Одрин. Ако ходиш пак може ли да провериш за Hatsan Barrage с дървен приклад дали има и колко ще струва ако може да се поръча 5,5 или 6,25? Поздрави
  2. C

    Hatsan Blitz или Barrage

    След като изгледах няколко клипа и коментарите под тях Блица май не си заслужава парите в момента освен ако не е 30кал, но пък там набора от амуниции е доста ограничен. Везните доста се наклониха към Barrage.
  3. C

    Обяви от мрежата

    е значи си има валидна проба до догодина или аз бъркам нещо. Aqua lung ми казаха че нямала проба
  4. C

    Обяви от мрежата

    Бялата лепенка с лъвчето най-долу за какво е?
  5. C

    Обяви от мрежата

    До 2028 е живота, но пише в обявата, че има преглед до 2022 което не е така. В магазина направиха компромис да я напълнят сега трябва да търся къде се прави проба.
  6. C

    Обяви от мрежата

    От мен една некоректна обява https://www.olx.bg/d/ad/karbonovi-butilki-300bara-ptsp-peyntbol-CID618-ID8z2BE.html#e81b25bede Бутилките са без преглед както пише в обявата и новобранци като мен, които много не разбират къде да гледат се сдоби с такава.
  7. C

    Hatsan Blitz или Barrage

    Не знам тоя автомат до колко ще го ползвам и колко е надежден да си струва двойната сума. В такъв случай за тези пари ще си взема Barrage + оптика. Чакам вести от Турция и ще стане ясно. Мерси за информацията.
  8. C

    Hatsan Blitz или Barrage

    @Jorom Мислих да ходя до Турция. Сигурен ли си, че няма Blitz там?
  9. C

    Hatsan Blitz или Barrage

    Нещата клонят към Blitz. Търся в момента и бутилка за въздух използвана. Кажете какво да гледам като я купувам?
  10. C

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Ще чакаме да споделиш, ако не те изпреваря.
  11. C

    Hatsan Blitz или Barrage

    Здравейте колеги, Колебая се между Hatsan Blitz и Barrage 5.5мм. Ако някой се е докосвал до такава, има или е чувал повече за тях моля да сподели. Ако пък знаете от къде мога да закупя Benjamin Marauder Semi-Auto PCP също е опция. Благодаря.
Нагоре