Резултати от Търсенето

  1. NME

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    И аз това си помислих , даже щях да го напиша . Мисля , че моя не е с големи отклонения . Като меря 16 и 24 дж пушки си показва както трябва . Възможно е да прави номера , понеже е ФХ , а обмислям да си вземам вулкан.
  2. NME

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Заминал е маншона. Със стегнат (неразработен) прави 35-36 и е супер приятна за стрелба . След като се разработи , дава 39-40 , но подскача повече.
  3. NME

    Вицове и смешки

    https://bnews.bg/karakachanov-stana-za-smyah-nablyudava-migranti-prez-obarnat-binokal/ Каракачамбо го е измислил преди него .
  4. NME

    DIANA

    Те май на всяка линия от производството правят по 2-3 безчашкови изстреля. Във видеото се вижда и на други места , освен отбелязаните. А хората се притесняват , че в магазина били щракали без чашка.
  5. NME

    DIANA

    На видео от фабриката на Диана, ми струва, че пробват пушките без чашки. 59:50 1:06:00 и може би на 1:50 и 21:38
  6. NME

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Не се засягай, повечето форумници (някой беше използвал "ядрото" ) ,са много отзивчиви и при нужда не се колебаят да окажат помощ на начинаещите. По мое скромно мнение , може би , щеше да е по-интересно да покажеш със снимки или клипове , как става смяната на цеви , настройки на регулатори и...
  7. NME

    Софийската група

    Да, може и без цевта да е насочена постоянно към оператора или опит да се мушне Бати Сашо в окото с цевта , ама нямало проблем , била на предпазител. Вашия е добър , но ми се сви сърцето като гледах как стреляте по Астика ( това граничи с престъпление )
  8. NME

    Софийската група

    Може да направите и клипове. Нещо такова
  9. NME

    Оръжейни изложения и панаири

    https://www.fair.bg/bg/event/2024/priroda-lov-ribolov-2024 Някой, ако ходи , ще направи ли клипче , както shaman на IWA ?
  10. NME

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Vojda73 ме беше предупредил , че това може да стане, понеже било често срещано при модела. Мисля, че се дължи на 3те пластмасови детайли, по които се движи ригела. Задния е цилиндърче, което е набито в ложата и подпира ригела отдолу и не се движи. Средният (където се счупи) и предният са...
  11. NME

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    На около 1000 изстрела , се счупи ригела и го заварих. Иначе тъкмо се разработи новото уплътнение и започна да прави написаните на цилиндъра 39 дж. Дали е проблем в конструкцията или дефект ? Изглежда не съм попаднал на бройка.
  12. NME

    Hatsan 1000s 5,5mm spring срещу Ekol Thunder spring 5,5mm

    Може да си вземеш такова Или ако не ти се дават пари , може да си направиш
  13. NME

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    В пловдивския ВИП и двато пъти ме предупредиха , когато си купувах Метеор, че е добра пушка , но трябва да се отвори и почисти, също и да не се стреля без чашка. В Прицела( този зад Галерията) също разбират от ВО. В Креза , човека който е в работилницата , пък е запален по ВО. Не на последно...
  14. NME

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    С фх-а стрелях само с жсб кинг и когато получих хибридите от Павката , реших да проверя каква е скоростта (275м\с) и каква ще е разликата в попаденията между двете. Жсб-то бяха в центъра, а хибридите , горе вдясно , около 5 см и три бяха в една дупка. Затова на клипа , първия изстрел се целя...
  15. NME

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Моето фх дриймлайн .25 с пластмасовия приклад, както си е от магазина , стреля еднакво добре с жсб кинг и хибридите мк2 . Когато стрелях по хартия , хибридите ги групираше горе вдясно. Когато отидох да стерлям по шишета , хибридите си бяха в центъра.
  16. NME

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Честит празник скъпи съфорумници! Някой разпознава ли каква е черната пушка в средата? На клипа е към 3:40 мин.
  17. NME

    Избор на въздушна пушка

    https://www.isd-bg.com/optika-4-16x44-diamondback-tactical-ffp-mrad-dbk-10027 Тази е най-добрата за парите си. Ще ти върши идеална работа.
  18. NME

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Е , не , това вече е прекалено , а и няма да е удобно . Вярно е , че си дал една шапка пари за това китайско бижу , но все пак не е самурайски меч, че да го пипаш само с ръкавици. Смазвай с каквато и да е смазка , без силиконова и тефлонова , но много пестеливо, че да не влезе вътре. Когато...
Нагоре