Резултати от Търсенето

  1. Primary

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Нямам никакви познания ,нито опит с разглобяване и зглобяване.Не само тук ,но и други форуми имаше добри отзиви най-вече цена-качество.Всичко е относително според мен,като всичко останало.Дори една кола да си купиш ,яко не я подържаш ,ще се скапе ,но и от прекалено гледане файда няма.Какъвто ми...
  2. Primary

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Като гледам има доста добри отзиви за нея .. Какъвто ми е късмета :)
  3. Primary

    Старозагорската група

    Благодаря за съветите колега.Ще потърся помощ за разглабянето. Сам едвали ще се справя :Д
  4. Primary

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте група ,от скоро станах горд собственик на Хатсан мод 125 :) това ми е първата пушка ,започнах със въздушни пистолети тази страст към ВО :) виждам ,че има нужда от профилактика преди стрелба ,ако има някой който им разбира от Стара Загора ,бих се радвал ако има време и да удари едно...
  5. Primary

    Старозагорската група

    Здравейте група , станах горд собственик на Хатсан 125 ,първа ми е и за сега имам добри впечатления.Чета из форума за нея и как се подържа ,ако има някой който е по навътре в нещата бих се радвал на някой съвет :)
  6. Primary

    Старозагорската група

    Здравейте колеги :) Някакъв клуб за ВО имаме ли си в града под лепите ? Не ,че имам много време ,но акос е събираме някъде за пуцане ,или обмяна на опит ..
  7. Primary

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Благодаря :) Ще разгледам по-подробно из форума ,някой теми са объркващи на места ,но ще намеря информацията.Моят е от модел Ултра ХП01-2 ,има 4 максимални напомпвания.За сега стрелям предимно на 2 и рядко на 3-4 степен ,защото целите ми не са на повече от 15-20 метра.Нямам бързомерци или...
  8. Primary

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Благодаря Licho ,за подробното обяснение ,сега повече разбрах кое как и къде ,жив, здрав и ти колега.Не съм разбирач ,но пистолета е страхотен и стрелбата е лесна дори за начинаещ като мен.
  9. Primary

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Благодаря за съвета колега .. знам ,че за теб е тъп въпросът ,но къде по точно,не ми е ясно кое къде се намира.Нов съм в тази среда,но изглежда е новото ми хоби.И питам ,защото все пак трябва да се поддържат нещата :) Благодаря и извинявай ,за тъпите въпроси
  10. Primary

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Здравейте на всички.Нов съм тук колеги,пълен аматьор :D но с ваша помощ ,ще се развия.На скоро се сдобих с два,три страхотни пистолета и това е доста важна тема ,особено за такива като мен.Кога се препоръчва ,да се почиства ВО и с какво ?
  11. Primary

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Здравейте ,нов съм и начинаещ.Казвам се Миро ,приятно ми е.Взех си един такъв ,страшно съм доволен и като начинаещ имам страшно много въпроси :Д Някой ,ще сподели ли как се почиства ,с какво е препоръчано? И след колко време използване ,приблизително ? Май май никой не ги разбира тия неща с...
  12. Primary

    Старозагорската група

    Здравейте маняци ,нов съм и начинаещ. Казвам се Миро ,приятно ми е :)
Нагоре