Резултати от Търсенето

  1. Viper

    Русенска група - DANUBE POWER

    не знам, но още има ли някой, навит да ми помогне за замяна на пружина с газово бутало на Хатсан 125 ?
  2. Viper

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Да покажа едно малко сравнение между чашки KRM Ultra Dome (едни от най-евитните на пазара) и JSB Jumbo Exact (струват повече от двойно). Стрелях с Hatsan Airtact .22 на около 30 метра, не разполагам за момента с по-голяма дистанция на хубаво място. Условията са идентични. Очевидно JSB-то е...
  3. Viper

    Русенска група - DANUBE POWER

    Някой с опит, може ли да ми асистира в замяната на пружината с газово бутало на Хатсан 125 ?
  4. Viper

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Някой има ли опит с чашките Prometheus на Norica, тези с пластмасовите поли, тежат 0.58г за 5.5мм. Изкушавам се да ги пробвам, е така за спорта, но цената им е доста дебела и се колебая.
  5. Viper

    Русенска група - DANUBE POWER

    Верно уикенда го даваш кофти времето, аз цял месец си гърмях сам, предполагам скоро ще се оправи. ПП. Чашките заимнаха.
  6. Viper

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    To като цяло, много от нещата на GAMO са доста надценени, в много случаи, можеш да вземеш по-качествени неща, доста по-евтино. Аз преди малко с си взех H&N Sniper Magnum, които уж се водят "long range" за точност, но докато не пробвам, не мога да кажа.
  7. Viper

    Русенска група - DANUBE POWER

    Имам една почти цяла кутия H&N Rabbit Magnum II за подарък, ако някой я иска, да пише. ПП. Един колега си запази половинта кутия, другата половина е още налична. ПП2. Забравих да спомена, че са .22
  8. Viper

    Русенска група - DANUBE POWER

    Някой ходил ли е да стреля на стария комплекс, надолу от тир бензиностанцията Fox?
Нагоре