Резултати от Търсенето

  1. manko

    COMETA - хубавите испанки.

    Ако наистина това е форум за състезатели не ни е тук мястото.И аз съжaалям за някои тъпи въпроси,SORRY.
  2. manko

    COMETA - хубавите испанки.

    Чудесна пушка е Комета 400 ГП .Снимките са от онзи ден..Днес нямах този късмет,вятъра беше на пориви и отвратителен.Нядявам се скоро да оборудвам Валтера за по прецизна стрелба.
  3. manko

    COMETA - хубавите испанки.

    Благодаря много на Бат Ники въпреки че уби в мен всичко детско за моята испанка.То и няма как ,като видях с какви класики си има работа.Прогледнах малко, но за сега ще се помъча да изсмуча най доброто от нея и после трябва да се мисли за за нещо по сериозно.
  4. manko

    COMETA - хубавите испанки.

    Благодаря ви.Записах ви телефона и когато е удобно ще се радвам да помагате.
  5. manko

    COMETA - хубавите испанки.

    Оптиката на Нико е чайна за 135 лв.Образът е ясен и въртоците за настройки си работят,има си и мил-дот скала,но на 70 метра не различавам контурите на черния 5 сантиметров кръг и се целя в средата на една черна точка.Сигурно е нормално.От пред на окуляра има скала за разстоянието.Дали мога да...
  6. manko

    COMETA - хубавите испанки.

    Наистина бая зор видях днес на едно стрелбище.С помоща на оръжейника успяхме да настроим оптиката на 70м.Може би с тази оптика 70м са граница.След доста корекции накрая успях да вкарам два поредни в черния кръг на два сантиметра разлика.Пушката го може но оптиката идва слаба.Върнах мишената на...
  7. manko

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравейте .От вчера се регистрирах във форума ,но от 3 седмици чета и сравнявам.Много благодаря за точните коментари, които ме насочиха към избор на комета галакси 400 GP 5.5.Имам я от 3 дена и съм страшно очарован.На механични я пробвах със JSB Diabolo 1.175g. на разстояние 15, 25 и 30м.Напълно...
Нагоре