Резултати от Търсенето

  1. И

    ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

    Някой от Пазарджик може ли да ми разглоби и почисти пужката Метеор ар 1000 ще си платя за което.
  2. И

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Gamo big cat 5.5 или метеор ар 1000 4.5 да си взема?дайте съвет кое се чупи по-малко
  3. И

    Kral Arms

    Дайте мнение за модела N01 върви около 130 лв.много ли ще се прецакам ако си го взема кажете недостатъците му и хубавите страни ако има такива.Ще се стреля по мишени на около 20-30 метра.
  4. И

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Някой от Костенец или района които да е разглобявал Метеор има ли аз ще си платя да го разглоби и почисти.
  5. И

    Разглобяване на пружинни пушки. Стендове, приспособления, инструкции, схеми.

    Аз съм от Костенец някой от околията има ли опит с разглобяването на Метеор Ар 1000
  6. И

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Демек трябва да се разглоби преди да се стреля?
  7. И

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    А кой варянт е за предпочитане 4.5 или 5.5 целта е предимно по-мишени да се стреля и още един въпрос ако се купи въпросната пушка се разглобява и се чисти така ли преди да се стреля?
  8. И

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Meteor ar 1000 трябва ли да се регистрира в Кос?
  9. И

    Norica spider grs 5.5 точност

    Норика спайдър с газова пружина по ли е добра от метеор ар 1000 имам предвид като точност и сила?
  10. И

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Norica Dragon по ли е добра от meteor ar 1000 някой може ли да даде мнение?
  11. И

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Има ли части за meteor ar 1000 търся си някаква пушка ще се ползва за стреляне по мишени до 200-250 лв четох че метеора не е лош но има ли части пружини маншети и тем подобни?
Нагоре