Резултати от Търсенето

  1. C

    NORICA - още по-красивите испанки.

    Здравейте колеги, мой приятел иска да взема една норика кроно 5.5 та иска мнение и може ли да и се сложи газово бутало. Като гледах газовите бутала на норика не намерих за този модел, става ли от друг модел.
  2. C

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Благодаря за отговорите, сега поне имам тема за размисъл.
  3. C

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте, опитах се да си направя отсекател вграден в модератор със задна камера. Зачетох цялата тема за стриперите и се заех, ама не стана. Уж трябваше да стане по-добре, всъщност преди не бях стрелял за групи, но цели до 20 м. Не бяха проблем. Та на въпроса на 8 м. групата е 20 ст. а на 20 м...
  4. C

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Опитай да заредиш без пружина , в смисъл дали щангата ,която избутва буталото не е изкривена и буталото неможе да стигне да зареди.
  5. C

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Оправих пушката. Пружина сложих от ключ за осветление, но основния проблем се оказа огъната щанга за зареждане и не достигаше хода на буталото да заклкючи.
  6. C

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте колеги. Искам да се оплача, от себе си. Гръмнах с пречупена ( само отключена) цев и пушката спря да зарежда. Оказа се, че съм изгубил едната пружинка от спусъка. Едната е двойна аз съм загубил единичната, която подпира заключващия зъб на буталото. Не мога да намеря подходяща дружинка...
  7. C

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Да такъв е надулника, и се оказа алуминиев, но го разбрах чак когато го одрасках, абях убеден, че е пластмаса.
  8. C

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Моя е пластмасов, затова се чудех за ролята му
  9. C

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте, от вчера и за съм с ар 1000 4,5, но само успях да я разглобя. Искам да я разконсервирам и да пипна ако трябва нещо. Взел съм и гп за норика, но до сега само съм чел кое как се прави, та ще видим с практиката как ще се справя. Знаете ли каква роля играе надулника, саудмодератор ли е...
  10. C

    NORICA - още по-красивите испанки.

    Здравейте, колебая се между нирика марвик 2.0 базик втора ръка и метеор ар 1000 нов. Разликата в цената е около 100 лв. Във форума се споменава за марвик голд, каква е раликата с базик, и заменяеми ли са частите. И последно да рикувам ли с пушка втора ръка.
  11. C

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Здравейте, какво ви е мнението за пружинките на крал армс и по- точно за 08 с долно зареждане. Виждам, че предлагат и газово бутало, но много оскъдна информация. В същото време ПЦП- то им го хвалят.
  12. C

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Мисля, че го оправих, извинявам се
  13. C

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Какво имаш впредвид, аз съм новобранец, помагайте
  14. C

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Значи 5,5 е по- добрия избор. Изчетох цялата тема, идеята е да сложа газова пружина и хубав маншет и да си пуцам
  15. C

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    мислиш ли, че имам шанс с малкия калибър до 15-20 метра. Ако е достатъчен малкия калибър да я вземам.
  16. C

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Пушката се оказа 4,5 и не я взех
  17. C

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте, метеорите имат ли вариации. В Сливен има една на цена 155 лв. Какво да гледам.
Нагоре