Резултати от Търсенето

  1. А

    Haenel 312 , 311

    Привет,извинявам се за лаишкия въпрос,но някой правил ли е опит да сложи оптика на Хайнел 311,ако да бих искал да сподели информация,каква оптика и как е закрепена?Предварително благодаря.
  2. А

    Haenel 312 , 311

    Прицела е от Урал 6-1,продава ли се?:)
  3. А

    Haenel 312 , 311

    Мерника на 312 е много по добър от този на 311 ,който няма направляващи ,а се "регулира, като китайска оптика "подпрян с пружинка под 45 градуса.:)Съосие няма.Цевта е част от шест метрова тръба ,цилиндъра се шлифова без размер на ръка и т.н..........;)
  4. А

    Haenel 312 , 311

    Това да не е от карабина Мосин ,.........нали знаеш че тя е прострелена със щик за да излезят корекциите по хоризонтала.:)
  5. А

    Feinwerkbau 300s и universal

    Извинете ,че се намесвам, вярно ли е че системата не работи правилно при големи ъгли на възвишение ? Имам предвид ,че не бива да се стреля от друго положение освен хоризонтално/както е при състезание /,иначе ще се претовари.
  6. А

    DIANA

    Имам също съмнение, че има проблем с цевта - има някъкав луфт като я дърпам (това нормално ли е понеже цялата метална част е подвижна спрямо приклада) Колега честито,нямам такава но ти най-вероятно мърдаш кожуха, а не самата цев, тя е набита във втулка,която наистина се мести заедно с цилиндъра...
  7. А

    Haenel 312 , 311

    Благодаря колега,забравих да кажа че след като "изкюфка така", крана вече не мога да го мръдна,...……….чашките са Gамо Мач Класик/mente klasik/ :),но влизат дълбоко и леко, щях да усетя при затваряне...……. п.с………...какви са според вас най-подходящите чашки за 311 ка?
  8. А

    Haenel 312 , 311

    Имам въпрос към майстора Янко/''Цилиндъра"/ или някой друг компетентен: Ако понякога при изстрел с Хайнел 311 чашката не излезе от цевта, при условие че за буталото съм сигурен че има компресия, това от какво може да е ? Играх си да центровам "зареждащия кран" за съосност спрямо цевта,но пак...
Нагоре