Резултати от Търсенето

  1. T

    СПОРТ!

    Годината не започна добре.След Марио Загало сега Франц Бекенбауер.Да почиват в мир.
  2. T

    Машини и инструменти.

    Макитата ако не я ползваш професионално и е истинска ще я ползват и децата ти.Все пак ако искаш погледни и на парксайт има машина 1500w 5j и на steinhaus 1500w 5.5j.Имам втората използвам я за въртене на бор корона за контакти Ф68 в плътна тухла на удар . До ф18бургия бетон пробивал съм 30см...
  3. T

    Машини и инструменти.

    Ники за фирмата JSB нищо лошо не съм чул.Ако си се спрял обаче на този модел ако можеш го виж на живо в Практикер.6j е сериозен удар и ако не може да се намаля при монтажи(на картини,лампи)рискуваш да отлепиш мазилката от стената.Тежи близо 6.5кг което при монтажи цял ден не е много приятно на...
  4. T

    Обяви от мрежата

    Може да има коледно намаление изчакай малко.
  5. T

    СПОРТ!

    Засега като доктор Сократес не съм видял.Но със сигурност се държат по мъжки от някои футболисти.Поне нямам чувството че гледам актьори от драматичен театър.
  6. T

    СПОРТ!

    Само да спомена че в момента има европейско първенство по футбол жени.Мачовете се дават по бнт3.Не бях фен на женския футбол досега.Прави ми впечатление че няма падания за дуспа,пряк свободен удар, тактически нарушения ,лежане по терена и картони .С две думи играе се футбол.Опитайте да гледате...
  7. T

    СПОРТ!

    Почивай в мир
  8. T

    Лъкове и арбалети

    Здравейте и от мен.Следя темата с интерес защото освен пушката имам и арбалет и два лъка.От скоро имам и компаунд лък мисля че е 65lb.Ще ми бъде интересно колегите които по отдавна имат такива да споделят с какви стрели стрелят.От по стария стрелите ги разбих и се сега съм се замислил за...
  9. T

    Моят автомобил.

    Зависи от сервиза.Може да се окаже че трябва и заем да теглиш да я извадиш от там.
  10. T

    Моят автомобил.

    Абсолютно съм съгласен с MAD MAX.Мога да добавя сервизи на Опел и Шевролет.Карам Шевролет Каптива купен втора ръка.Бил е фирмен поддържан в сервиз.Понеже при кола втора ръка първото нещо всички консумативи вън/въпреки сервизната история/я закарах при моят майстор да я обслужи.Какви боклуци и...
Нагоре