Резултати от Търсенето

  1. daniel

    Пистолет Hatsan VELOX II-5,5mm.

    Това за единия излишен ще го мисля. А при вариант 4.5 дали ще има други плюсове освен повечето истрели?
  2. daniel

    Пистолет Hatsan VELOX II-5,5mm.

    Здравейте, интересува ме дали този модел ще е по-удачен в 4.5 или 5.5 мм. Също така дали е възможно монтажа на регулатор. Виждам вариант с един цилиндър. Има ли смисъл намаления обем на въздух срещу намаленото тегло.
  3. daniel

    Kral Arms

    Здравейте, някой знае ли къде в БГ могат да ми направят саидливър (страничната ръчка) на Крал армс Пънчер Брейкър. Моята, оригинална е от мека спав (вероятно цам) и е огъната, след всеки изтрел се отваря. Сигурно мога да я изправя на менгемето, ама това според мен е временно решение.
  4. daniel

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    много благодаря за бързите отговори. приятен ден.
  5. daniel

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте, някой знае ли в София къде мога да намера о пръстените на сонда за зареждана на хатсан, че моите нещо ги прекълцах. Благодаря предварително.
  6. daniel

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    не искам да давам допълнителни данни за човека, който ме посъветва (или мястото където работи), защото е познат във форума и не искам да създавам интриги и тн. убеден съм че ме посъветва така, не толкова с цел печалба, колкто от добри намерения. Повярвах му защото карам на пробан бутан и съм...
  7. daniel

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    там където пълнят технологични газове. даже ми предлагаше хлорметан-индустриален обезмаслител, или поне така каза.
  8. daniel

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте, ще минавам от метан на въздух и ме посъветваха, че е задължително елементите на пушката трябва да се обезмаслят ( цялата да се разглоби и да се кисне в меглио и тн) защото метана е бил "мазен". Вярно ли е това и ако не, има ли други други стъпки при преминаването от един газ към друг...
  9. daniel

    Kral Arms

    пиша от телефона и форума не ми позволява да кача снимки. после ще пробвам от лаптопа. това, което забелязах е че сайдлевъра се отваря при съвсем леко докосване с пръст - все една е под напрежение и малкото побутване направо го изстрелва
  10. daniel

    Kral Arms

    аз така викам на това, но което бута чашката от пълнителя в цевта.
  11. daniel

    Kral Arms

    Здравейте, имал следния проблем с puncher breaker, след истрел, лоста за дотикване на чашката са отваря. Имам чувството че въздухът върви в обратната посока и бута буталото. Някакви съвети?
  12. daniel

    Бърза стрелба с многозаряден въздушен пистолет.

    Здравейте, понеже виждам, че последната публикация е от преди 4 години-все още има ли ентусиасти за подобни събирания?
  13. daniel

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Мерси за мнениеята. До сега съм ползвал оптика, която е без милдот и без паралакс и съответно търся такава, която да мога да ползвам на различни разстояния. Поради ограничения в бюджета, ще видя и нещо втора ръка, но там ме наплашиха, че оптиките имали амортизация ("изхабява ли се" каквото и да...
  14. daniel

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте, имам въпрос за оптики за псп до 200лв(повече не мога да отделя). какво е мнението ви за тези два модела...
  15. daniel

    G-MAGNUM 1250 IGT MACH 1

    За jsb е ясно, просто не мога да повярвам, че друга компания (не говоря за турска, а въобще) не може да докара подобно качество. Иначе съм прежалил и съм купил чашки на 4 компании (без гамо) от трите най-масови модела (match, poited, domed) чакам да се оправи времето за да видя резултатите. Ако...
  16. daniel

    G-MAGNUM 1250 IGT MACH 1

    Здравейте, понеже темата както виждам се измести от това как да помогнем със съвет на колега към това кой с каква чашка стреля, да питам някой ползвал ли е турски чашки. В заримекс видях да продават хатсан торпедо за 30лв/кути. предполга се, че щом е скъпо, значи е качествено- в този случай така...
  17. daniel

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте, питежавам пистолет Hatsan mod 20, ползвам го да срелям в стаята (6 метра дистанция ) и ми върши работа (още-повече мерните пробори се регулират). От известно време имам следния проблем - загуба на мощност - от начало почна да сее чашките, после те оставаха в цевта(трябват му две...
  18. daniel

    Софийската група

    Здравейте, нов съм във форума и преди малко писах за организиране на срещи, колегите ме пренасочиха да задавам въпросите си тук. Интересува ме стана ли "мъртъв сезон" или все още има възможност да се организира нещо-не говоря за грандиозна организация. Понеже съм с малко дете, не мога да излява...
Нагоре