Резултати от Търсенето

  1. U

    COMETA - хубавите испанки.

    Нищо не съм е пипал, метрите са приблизирелни, но след като прецака китайската оптика, без нея не става много много, а и не претендирам, че съм велик стрелец... ;) Ами ако е продам, без документи?
  2. U

    COMETA - хубавите испанки.

    На фактурата никъде не пише такава информация, как най лесно мога да е продам или регистрирам и след това продам без да получа 200/500 лева акт...
  3. U

    COMETA - хубавите испанки.

    Извинявам се че Ви отклоних от същността на темата.. после да мине някой с метлата, ако сметне за нужно... Тя е отслабнала пружината, усещам го като стрелям. Ако мина някъде да е измерят и ми дадат някактв сокумент че е под “нормата” ще ми се размине ли акта? На друга информация на която...
  4. U

    COMETA - хубавите испанки.

    Друг проблем идва на дневен ред. Като съм купувал Hatsana не съм го регистрирал в определената институция. Имам си фактурата, но не съм се занимавал. Тогава сменях адреси и беше живо чудо, та въобще съм бил изключил. Каква е процедурата да е регистрирам, че да е продам или да си е ползвам...
  5. U

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравейте, имам няколко въпроса отностно “Cometa 400 GP”. До сега съм ползвал “Hatsan Striker Edge”, като съм изтрелял не повече от 1000 чашки и ми счупи една оптика (първо помислих че е дефектирала, ама като се зачетох разбрах къде е проблема) 1. Каква е разликата между различните модели “GP”...
Нагоре