Резултати от Търсенето

  1. Api

    Feinwerkbau 300s и universal

    Здравейте и благодаря за отговорите! Това че няма да стане само с по силна пружина ми го каза и Бате Ники, но тогава да ви попитам защо в (gotha.de) продават 16 джаула пружинка с 240 метра в секунда макс.
  2. Api

    Feinwerkbau 300s и universal

    Здравейте, Искам да вдигна мощността на едната пушка, за да стане 11/12 джаула или по мои сметки 200 метра в секунда каква пружина да си взема и от къде моля за помощ. Или да си взема 16 джаула от официалният сайт и да почна да я режа. Някои, който е правил такава модификация да каже моля ако...
  3. Api

    Feinwerkbau 300s и universal

    Благодаря, Бивш състезател съм и имам безброй изстрели с такава пушка и от доста години искам такава 300s и изведнъж се сдобих с две, което ме прави безкрайно щастлив да имам доста работа по тях, за да ги реставрирам така както искам аз.
  4. Api

    Feinwerkbau 300s и universal

    Здравейте на всички сдобих се с още една, така че ми станаха две смятам на едната да и сложа 11 дж. пружина и опика, за да стрелям над 50 метра, а другата ще си я оставя така както си е в оригинален вид да си стрелям до 10/15 метра!
  5. Api

    Feinwerkbau 300s и universal

    Добре щом казваш, че така ще е по добре съм съгласен, но не знам коя точно пружина да поръчам дай лик?
  6. Api

    Feinwerkbau 300s и universal

    Дени това, което си написал и аз го разбрах, но само толкова ето тук (waffencenter-gotha.de) намерих всичко, но има само стандартната пружина 7,5 Joule и 16 Joule аз искам 11 Joule или 12 / 13 Joule. Или да взема 16 Joule и да я режа?
  7. Api

    Feinwerkbau 300s и universal

    Привет на всички и аз съм вече горд собственик на една такова изключителна пушка (FWB 300s) Бивш състезател съм имам безброй изстрели с такава пушка точността и е поразителна. Та моето 300s, с което се сдобих тази седмица е доста ползвана и Дени (Jethro) обеща да помогне с пълното и...
Нагоре