Резултати от Търсенето

  1. Д

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Следя темата..........!?
  2. Д

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Прав си колега, моля модераторите да изтрият ненужното по темата?
  3. Д

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Въобще не съм се засегнал от теб господин МММ..... напротив смях се поне 10 мин, преди да ти отговоря! И...... нито си заинтересован от пушката, нито си искал да разбереш от къде идва разликата в цената, ти сам си знаеш какво целеше, но се оказа неподготвен! И да, на такива.......... отговарям...
  4. Д

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Бреййй да му се не види, този тарикат дето я продава в ОЛХ за 350лв, иска ей така да вземе от въздуха едни 150лв. Хубаво е че има колеги като МММ да съблюдават зорко за цените!
  5. Д

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Ще пусна обява тези дни. тел. 0896626866
  6. Д

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Да много си прав колега, и точно заради това ще се откажа от покупката и, харесвам по силни пушки, а и ги сменям на 1-2год, тоест колкото изкарат.
  7. Д

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Още не съм я купил, и най вероятно няма да я купувам, точна е като бръснач, но много е слаба, в сравнение с моя Мереор АР 1000 5.5мм. Ме ми се занимава, дори да намеря майстор да и вдигне джаулите, пак ще е слаба за моите критерии.
  8. Д

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Това ли е надписа, коя година е???
  9. Д

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Благодаря........... състоянието е перфектно, и е с оптика Tasko 3-9x40 ще снимам и ще покажа снимки.
  10. Д

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Здравейте група, попаднах на slavia 631 модел 77 lux .4.5мм. много запазена, като нова, вчера пострелях с нея, първи впечатления, много точна пушка, бръснач....... но ми се стори много слаба, обмислям закупуването и. Въпроса ми е можели да се засили скороста, по някакъв начин? пп. Дядото който...
  11. Д

    ПЦП

    Нямам опит с ПСП минах през няколко пружинки, напоследък се замислям за тази красавица Нямам никаква идея как да се поръча и достави от Русия ?
  12. Д

    История на пневматичните оръжия

    И малко история.............. Най-старата въздушна пушка се намира в Стокхолм, в музея Livrustkammaren. Произведена е през 1580 г. Счита се, че тогава е започнало производството на този тип оръжие. През 17 век, макар и ограничено, се произвеждат за ловни цели въздушни пушки с калибър от .30 до...
  13. Д

    Пловдивска група

    Преди 10год. купих тази пушка, ползвах я около година, а през останалите 9 год. стои като украса на барбекюто ми на село. Замислих се....... дали някой майстор може да я съживи, по спомен стреляше доста точно на 15-20м. Не си спомням каква марка е калибъра е 22кал. 5,5мм. Ако има колега на...
  14. Д

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Търся компетентно мнение за http://www.aleksis-arms.com/vazdushna-pushka-baykal-mr-513m-kal-5-5/ Плюсове, минуси, не съм ползвал само Руско оръжие, ще съм благодарен на всякакви отговори?
  15. Д

    Мнение за GAMO 400 5.5мм.

    Благодаря на всички за отговорите, няма да я пипам (развалям) ще пострелям с нея пък, паживйом увидем!
  16. Д

    Мнение за GAMO 400 5.5мм.

    По добре е ......... Подаряват ми я та за това питам. Някой може ли да изработи ново бутало?
  17. Д

    Мнение за GAMO 400 5.5мм.

    Здравейте колеги, на това пушкало, може ли да се вдигне началната скорост, производителя я дава -160 м/сек.С С газово бутало например може ли да се вдигне скороста??? А и дали си заслужава да се правят подобрения?
Нагоре