Резултати от Търсенето

  1. J

    WEIHRAUCH

    Точността е друга тема...и се предполага, че сме я усвоили вече щом като мислим за тунинг. Тегав е за свикване, да, иска си практика и хват най-вече. Това със степените също е до свикване, аз вече ползвам само втората.
  2. J

    WEIHRAUCH

    Добър ден, някой правил ли е силов тунинг на пружинния пищов HW45? 16Дж дали са възможни наистина? https://www.shoot-club.de/16-Joule-Kolbenfeder-f%c3%bcr-Weihrauch-HW-25-45
  3. J

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Това й е макс-а на играчката. Страшен дефенс продукт..
  4. J

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Аха, е ти си знаеш...сполай ти, друже.
  5. J

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Колега, в профила ти пише, че си от Перник...направо ме шокираш..хаха Моментът в който нещо го удря ама му няма нищо.. е фатален. Пък и му развръзваш ръцете, изпаднал в ситуация на законна самоотбрана, да приложи максимална сила с квото му попадне..или носи в джоба..или в кобура.. Демек - умната...
  6. J

    Мерни прибори за Haenel 311

    Добър вечер. Първо уточнявам - не съм му адвокат, не го познавам колегата. Гледам, че е пуснал в олх-а интересни за мен неща и се колебая да му звънна като чета това горе. Аз поне не разбрах защо е кофти човек - защото отговорил на реплика "че на тебе колко ти излезе" или защото се прави, че не...
  7. J

    Пистолетите на Feinwerkbau

    А, това е ценно - мнението на колегата Наскооо от първа ръка. Той смята, че усилието за зареждане и натоварването при изстрел са над нормалното. Идеята на въпроса ми беше следната: Ясно е, че много хора процедират така. Две стр. назад колегата Bleu81 описва този вариант на ремонт без да...
  8. J

    Пистолетите на Feinwerkbau

    Е, това е защото и при предишно обслужване са направили така, запазили са и малката от стария вариант. По-скоро е интересно да кажеш какво не ти хареса така? Нещо изкофтва ли се?
  9. J

    WEIHRAUCH

    Има си заводски фиброоптични мушки за целта:
  10. J

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Честито! С това тегло и дължина няма как да не ти е голяма, освен ако не си Любо Ганев. Като гледам е оставен "мегдан" за скъсяване на приклада - действай. Като свалиш задтилъка и прикладнеш веднага ще усетиш разликата главно от изместването назад на центъра на тежестта и това ще те ориентира...
  11. J

    Haenel 312 , 311

    Иване, много къстъм й седят антабките и този задтилък! Бравос!
  12. J

    WEIHRAUCH

    Не си прав, за щастие. Светнах му в цевта, точно по средата си е дупчицата на порта. Не, не, прокъсването на уплътнението отдолу си е нормално за модела. Причината е в това, че не е на цевта, а на порта и е малко, фино и уплътнява само към среза. Пък и аз ползвам само втората степен. Това за...
  13. J

    WEIHRAUCH

    Колеги, дали можете да ме посъветвате какви уплътнения за цевта да поръчам за hw45? Оригиналните две ги унищожи за три кутии чашки и трябва да правя нещо. 1. Пак стокови, 2. Ъпгрейтнати някакви ( силиконови изглеждат ), 3. От Микромакс - Подуене. При р-р (вътрешен/външен D) на леглото в порта...
  14. J

    Пистолетите на Feinwerkbau

    Добре, за да са всички доволни, предлагам колегата Наскоо да направи следното: първо да си махне ръждата с шкурка с четирицифрен и възможно най-голям номер, после да обезмасли перфектно!!!, намаже с изчакване няколко ръце студена оксидация от качествена марка, накрая да спре процеса не с вода, а...
  15. J

    Пистолетите на Feinwerkbau

    Ще влезеш в приключение. И праховото и оксидацията изискват пълно разглобяване на детайла, да не говорим какво ще стане при задължителното почистване - пясъкоструй и разтвори преди праховото. Загледай се в снимките на стр.4, надписите отляво...., дано да е от фокуса... Не можеш ли да замажеш...
  16. J

    Пистолетите на Feinwerkbau

    Мога само теоретично да ти отговоря, уточнявам. 1. Имат различни дръжки и форма на спусковата скоба, също има тежести при 80 - това са очевидните разлики. 2. Механично в горната част са еднакви. Ремонтните комплекти им ги дават универсални 65/80. 3. Отдолу обаче, видно от диаграмата, имат...
  17. J

    Пистолетите на Feinwerkbau

    Благодаря!
  18. J

    Пистолетите на Feinwerkbau

    Добър вечер, честит Петък, Наздраве и прочие... Имам терзание по въпроса: Нормално ли е на Фани от типа 65/80 при зареждане да сработва противооткатната с-ма? Т.е. - затвора да се хлъзга назад по рамата? Става дума за зареждане, както е описано в мануала. Демек - силната ръка на дръжката...
  19. J

    2 в 1 или крачка към универсалната пушка

    Мисля, колега, че т.к. говориш за ПУШКА идеята не е ОК. Вайха 45 е тренировъчен пистолет ( буталото му неслучайно се движи назад ), който стреля на къса дист. при разлика в дулната ен. ок. 2 пъти при 2-те степени. Също един револвер в 357 може да пука и с 38 и с 38+р при разлика над 3 пъти, но...
  20. J

    DIANA

    Колега, ако моя баща беше жив и правеше юбилей бих му подарил: https://www.krale-schietsport.nl/en/guns/air-rifles.html?manufacturer=179 или...
Нагоре