Резултати от Търсенето

  1. Kostas

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги Може ли някой да ми помогне с търсенето на специален артикул за моята работилница? Търся доставчик в България на "T-track", както е на снимката по-долу. Благодаря за всяка помощ!
  2. Kostas

    BENJAMIN

    Те са направени от Kral.
  3. Kostas

    ЧАШКИ и СЛЪГОВЕ - представяне, видове, тестове

    Здравейте, колеги. Познавате ли някой доставчик на .457 проектили в България?
  4. Kostas

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Съжалявам, че донесох лоши новини, но днес ВСИЧКИ живеем при социализъм, особено в Западна Европа и Съединените щати! ;) Вярно е, че не живеех в България при „социализъм“, но четох много за това какъв е бил животът в Източна Европа и Русия при комунизма и съм посещавал Югославия много пъти. Да...
  5. Kostas

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    "1 литър ракия с разредител бира" ли? Хайде, женчо - това е за момичета, или македонец! :D ИСТИНСКО ново българин пие 1 литър ракия с 2 литъри разредител ракия..... ;) Мисля, че означава много неща. На първо място, за мен това означава, че съм намерил страна, в която хората са модерни, но...
  6. Kostas

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Живях дълги години в Англия, и в няколко други страни, но аз съм грък - и нов българин :)
  7. Kostas

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Не благодаря. Сега съм нов българин ;)
  8. Kostas

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Не можете да си представите колко глупости има във Великобритания, ако пушката ви е над 16 джаула!
  9. Kostas

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Аха - добре :D Мислех, че това може да е и името на някой държавен отдел...
  10. Kostas

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Жалко е, че Mundilar продава толкова малка селекция от въздушни пушки :(
  11. Kostas

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Къде мога да намеря информация как точно да направя това, моля? Има ли специален формуляр за използване, кои документи трябва да бъдат изпратени и необходимо ли е да се изпратят оригиналните документи? Трябва ли документите да бъдат нотариално заверени?
  12. Kostas

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Никога не съм купувал нищо от тях. Не е ли възможно да купите това, което искате от Krale - те със сигурност са надеждни, но предлагат само ЕДНА година гаранция.
  13. Kostas

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    "Morning 9.30-13h- Afternoon 16.00-19h (MF)" :D :D Можете да платите с Paypal, който е сигурен.
  14. Kostas

    BENJAMIN

    "Big Bore" на английски просто означава "голям калибър", така че всичко от 9 мм и по-горе отговаря на изискванията за това описание, независимо колко е слабо / мощно. Въпреки това, рано или късно всяко оръжие е "твърде мощно" - в края на краищата нямаме много слонове, които да ловуваме в...
  15. Kostas

    BENJAMIN

    https://www.krale.shop/en/payment-methodes/ ;)
  16. Kostas

    SUMATRA by Eun Jin

    Мисля да си купя модератор и адаптер от DonnyFl, но винаги ми е интересно да чуя други идеи ...
Нагоре