Резултати от Търсенето

  1. I

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Доколкото знам има и турски производител с това име,за гледане както беше написал колега по-назад в темата в този ценови клас всичко е късмет,аз гледах и ми се падна с крива мушка :)
  2. I

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Да и аз видях но късно :),трябва ми някаква оптика около 100 лв за въпросната пушка
  3. I

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Значи първата да взема ако е налична,пружината и отката ще повредят ли електронната скала,пише че е с батерия.
  4. I

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Коя от двете да взема https://www.pushka.eu/product/Оптика_LEAPERS-6x32-mod.SCP--632AOMDL2 или https://www.pushka.eu/product/Оптика_LEAPERS-4X32-100YDS-SCP--U432F за пружинна пушка метеор ар
  5. I

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    С фиброоптични мерни прибори е,чашки jsb exact 1.175g,отклонението при стрелба от 15 метра ми се вижда ненормално при равна мушка в основата на центъра на мишената
  6. I

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Днес закупих метеор ар 1000 и имам същият проблем описан по горе,групира попаденията нагоре 5см и вдясно7-8 при мерене в средата на мишената от 10-15 метра,мерника е най долу и в центъра на разделенията,калибара е 5,5,дали се дължи на крива цев и имали начин да реша проблема или да си закупя оптика
  7. I

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Имам питане относно Метеор АР 1000,има ли разлика в качеството на пушката от тези с метални мерни прибори и тези с фибро-оптични?
  8. I

    Бам 19-Метеор АР 1000

    Кой бяга от бира,ще почерпя,благодаря !
  9. I

    Бам 19-Метеор АР 1000

    В кой магазин в София мога да видя тези пушки колеги?
  10. I

    Online оръжеен магазин arms-bg.com

    Искам да ви попитам имате ли налична cometa fenix 400 5.5 с газова пружина или същата компакт и цената им, Благодаря!
Нагоре