Резултати от Търсенето

  1. К

    WEIHRAUCH

    Благодаря, мисля че ще се справя!
  2. К

    WEIHRAUCH

    Днес извадих данните на 16 и 20 Дж пружини ТИТАН, втората е с 2,5 см. по-дълга. Реших първо да срежа 20 Дж. си пружина , тя е на 100-200 изстрела. Не ми е ясно само как да оформя срязания край. Ако нищо не се получи тогава ще поръчваме.
  3. К

    WEIHRAUCH

    Току що сина ми намери пружината за 138 злоти в Полша , това е с около 2 евро по-скъпо от Германия (29,95 Е). Той живее във Варшава и ще я поръчам от там. Остана да намеря и маншета. Всъщност цените нямат много разлика.
  4. К

    WEIHRAUCH

    Смятам да купя от SwS пружина EXFED-HW-01 16 j , но не виждам само маншет отделно да продават. От къде може да се купи оригиналния комплект?
  5. К

    WEIHRAUCH

    Да , първо ще мина на 0,510. Впрочем , колега xpresident аз съм от Търговище и много често пътувам до Варна, ще ми бъде приятно да се видим, ако и ти желаеш, по горе съм написал телефона си. Благодаря на колегата Dominus , ще помисля сериозно по въпроса. Сега остава да избера качествена пружина...
  6. К

    WEIHRAUCH

    Здравейте колеги! Днес измерих началната скорост на HW 97KT, 4,5 както писах по-горе пушката е на 2 год. и има 10000 изстрела. Направи средна скорост от 156 м/с с JSB EXACT HEAVY 0,67 гр. или около 8,1 J. Точно с 50 % е намаляла началната скорост. Интересното е че разликата в изстрелите беше +–...
  7. К

    WEIHRAUCH

    Опитах и с JSB MONSTER 0.87 гр. но нямаше много разлика от HEAVY и заради цената останах на по-леките. Впрочем на нова пружина 16 J ми показа начална скорост от 4 изстрела 219 м/с и 1 изстрел 220 м/с. с HEAVY Интересно ми е с колко е намаляла началната скорост след 10 000 изстрела , скоро ще...
  8. К

    WEIHRAUCH

    Здравейте колеги! От 2 години имам HW 97КТ 4,5 , купих я от Германия с поръчка от SwS по интернет. До сега имам около 10 000 изстрела. Заедно с пушката купих и допълнителна пружина за 20 J (оригиналната беше 7,5). Оказа се че с 20 J пушката e много "нервна". Не успявах да направя добра група на...
Нагоре