Резултати от Търсенето

  1. asen_manolov

    Обяви от мрежата

    https://www.olx.bg/ad/vazdushna-pushka-hainel-312-gdr-4-5mm-CID618-ID7t7S7.html
  2. asen_manolov

    Обяви от мрежата

    Има нова обява в ОЛХ за Славия 631 за 150лв.
  3. asen_manolov

    Haenel 312 , 311

    http://www.waffencenter-gotha.de/shop/Ersatzteile/Luftdruckwaffen/HERSTELLER-MODELL/HAENEL/Sportmodell-49a/Sportmodell-49a:::11_12_614_27_81_210:5.html Ето тук има доста части за модела.
  4. asen_manolov

    DIANA

    Здравейте, опитвам се да възстановя една много стара Диана модел 30, и естествено имам проблем с намирането на маншет и пружина. Диаметъра на цилиндъра е 22 мм, а размерите на пружината са : - дебелина на тела - 2,5 мм. - външен диаметър - 17 мм. - брой навивки - 36. - дължина в момента - 205...
  5. asen_manolov

    Haenel 312 , 311

    http://www.pyramydair.com/blog/2011/11/haenel-311-target-rifle-part-1/ такъв ли?
  6. asen_manolov

    Feinwerkbau 300s и universal

    Благодаря на всички включили се по темата, и отново се извинявам за глупавият въпрос.:cheers:
  7. asen_manolov

    Feinwerkbau 300s и universal

    Оптиката е leapers 4x32 mildot, AO, нова е.
  8. asen_manolov

    Feinwerkbau 300s и universal

    С оптика съм, най-вероятно сте прави. Просто се влюбих в тази пушка и понеже я взех на много ниска цена все си мисля че са ме пр...ли.
  9. asen_manolov

    Feinwerkbau 300s и universal

    Такива са ми възможностите вкъщи:wall:, иначе си прав, логично звучи, ама като съм си втълпил че е крива...Не ме съдете стрелям от две-три седмици и логични и пределно ясни за вас неща за мен са мъгла. Ще пробвам на нормални дистанции преди да си правя изводи. Поблема ми е че личат удари по...
  10. asen_manolov

    Feinwerkbau 300s и universal

    Здравейте отново, след първоначалният ентусиазъм днес успях да пострелям на различни дистанции. Вярно вкъщи на много къси разстояния, но резултата ме изненада лошо. С приближаване на мишената попаденията пропорцинално падаха все по-ниско под точката на прицелване. На мен това ми говори за...
  11. asen_manolov

    Feinwerkbau 300s и universal

    Благодрение на Дени - Jethro пушката вече стреля и то как. Благодаря ти, ГОЛЯМ си! Освен че ми подари пружината , изработи на струг и монтира нов демпфер на буталото, почисти и сглоби пушката перфектно. Така и не стана ясно за какво за какво служат липсващите части но стреля и без тях.
  12. asen_manolov

    Feinwerkbau 300s и universal

    Благодаря за отговора, вчера рязах една пружина от славия 630, но след като я скъсявах последователно с 2, 3 и накрая общо с 4 навивки и не успях да заредя се отказах. Днес ще пробвам пак щом става значи ще се реже още. Сега като разглеждах чертежа на пушката в waffencenter-gotha ми направи...
  13. asen_manolov

    Feinwerkbau 300s и universal

    Здравейте всички, нов съм във форума. Наскоро ми попадна ми една доста изстрадала 300S която имам желание да възстановя. Проблема е че е без пружина, а имам съмнения че цевта е крива, но не мога да го проверя със сигурност без да пострелям с нея. Ако съмненията ми се потвърдят - ясно няма да...
Нагоре