Резултати от Търсенето

  1. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Колеги може ли,да дадете размерите на пружините на ударника и бойния клапан,на булито 7,62 мм
  2. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Най-накрая оправих пушката ! Сложих цевта както трябва, регулирах пружината на ударника,малко полиране . Така трябва да изглежда цевта в цевната кутия след правилно поставяне.
  3. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Вече три пъти я свалям: втория път я бех почти изравнил и нещата беха трагични, пушката взе да плюва проектилите. Усетих се ,че нещо не съм сглобил както трябва. И вчера по тоя начин на снимките я сглобих. И все пак нали са маркирали каде да се завият стопорните болтчета. Първия път не знам...
  4. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Моето е Були 7,62 мм. не вервам да има некаква разлика. А и пушката е минала през тунинг- така , че Ники ако е имало нещо което не паства той го е нагодил. Ако мога ще кача снимки.
  5. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Колеги,на какво разстояние е, цевта от края на цевната кутия? Равни ли, или е на 2-3 мм навътре ? Става на въпрос- отзат кадето дотиквача вкарва проектила.
  6. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Със слъгове на 50-60-70-80 м. пробва ли каква точност има. За групи не питам от 60 м. нагоре едва ли ще има читава група. Хареса ми проекта който сте направили с Цилиндъра. Двете къси повдигащи шини от каде ги купи, захващането и 11 мм. ли е ?
  7. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Моето були има един стопер.
  8. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    И как модифицира приклада ?
  9. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    https://www.krasco.com/bg/3767/prujini-vintovi-i-poliuretanovi.htm Като научиш размерите ги публикувай. И аз, ще сменям пружините в скоро време. И сега не е зле пушката, прави 9-10 изстрела със слъг 4 гр. с 162 джаула. на 80 м. прави група която се събира в капачка от буркан. Като стрелям от...
  10. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Разбрах причината за разхлабването на болтчетата ! Най-напред ще кажа ,че капачето на лоста за зареждане на пушката е от някаква пластмаса. И болтчетата са разширили гнездата където влизат. Нещата се оправиха поне за сега - сложих по-дълго болтче с шайба която не позволява главата на...
  11. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Щом позволява резби,на колко милиметра да се правят? Първо ще пробвам с нови болтчета с малко фиксатор до главата.
  12. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    И аз,мислех за фиксатор- ще изчакам за още някое мнение и тогава ще деиствам. Благодаря,за съвета !
  13. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Аз,крачето което превърта барабана го изхвърлих,вчера като разглобих пушката. На мен болчетата се развиват от другата страна- при лоста за зареждане.
  14. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Ники, капачето на лоста за зареждането. Има четири болчета по 3 мм. Едното се откъсна и се наложи стругар да вади остатъка на болчето - много тегава работа. Трябваше да разглобя цялата пушка за да може майстора да си свърши работа. Мисълта ми е, може ли да направя по-голема резба 4 мм. Или...
  15. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Колеги,знае ли някой, размера на опръстените на цевта на херкулес були 7,62 мм ? А и от каде да ги купя ?
  16. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Ники,знаеш ли от каде да купя цев от були лонг 7,62 мм. за булито?
  17. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Цевта от були лонг, взаймно заменяема ли е с цевта на обикновеното були?
  18. Васил Василев

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    А аз,чакам мнението по-въпроса на Гадняра ! Все пак той ни прави пушките.
Нагоре