Резултати от Търсенето

  1. Sisi

    Пролетна национална среща ХФТ - Русе 29-31.05.2015

    Здравейте! Вчера АНДИ ми донесе Дарителската кутия, която отворихме заедно и преброихме събраната сума -320 лв. Искам да изкажа благодарност към всички Дарители и най-вече към Организаторите. БЛАГОДАРЯ ВИ! За да бъда коректна към всички вас (Дарителите) ще внеса едно уточнение - В момента на...
  2. Sisi

    Национална среща яз. Копринка - 27-28.9.2014 г.

    Здравейте! Включвам се в тази тема, за да Благодаря на организаторите за Благотворителното мероприятие в наша полза. Днес Анди ми донесе изпратените от вас парИ (75 лв.). Благодаря на всички, които все още се сещат за нас и продължават да ни помагат. БЛАГОДАРЯ ВИ!
  3. Sisi

    ДА ПОМОГНЕМ НА ТИХИЯ!

    Тихия си е вкъщи и всеки, който иска (и има сили за това) може да дойде да го види. Извинявам се за късния отговор, но нямам интернет (понякога ползвам флашка на приятел)
  4. Sisi

    ДА ПОМОГНЕМ НА ТИХИЯ!

    За съжаление, няма подобрение в състоянието на Тихия, но е стабилен. Няма декубитоси, няма инфекции. Полагаме много грижи за него. Всичко, което зависи от нас го правим по най-добрия начин, но... продължаваме да чакаме. Преди два месеца му направиха контролен скенер - казаха, че от медицинска...
  5. Sisi

    Национална среща Русе-car HFT 26-27 апприл 2014

    Здравейте! Днес след разговор с Vita разбрах за Националната среща с благотворителен характер. Искам да Благодаря на домакините-организатори, на участниците и на всички Вас, които не сте ни забравили. Благодаря Ви за подкрепата Приятели! Състоянието на Тихия остава същото с много малки...
  6. Sisi

    Благотворителен Бенчрест турнир Тихия - Пазарджик

    Поклон пред организаторите и пред всички вас, които се включихте в благородната кауза! Наистина ми стоплихте сърцето. Всяка прегръдка и всяка думичка от вас, за мен беше важна (вярата, че Тихия ще се оправи), както и всеки подарък и всяко едно левче за нас означават много. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ!
  7. Sisi

    ДА ПОМОГНЕМ НА ТИХИЯ!

    Здравейте! Включвам се с една малка, но добра новина, която за нас е голямо постижение. Тихия започва да отговаря на команди, като: -Погледни ме! - при което обръща поглед към мен. -Стисни ми ръката! - затваря леко пръсти. -Пусни ми ръката! - отваря пръсти. -Вдигни си ръката! - повдига леко...
  8. Sisi

    Пловдивска група

    Благодаря на момчетата-кръводарители и на тези, които чакат "в режим на готовност". Всичко е в Божиите ръце - МОЛЕТЕ СЕ!
  9. Sisi

    Варненска група - SEA WOLVES

    Благодаря ти Макси, така ще направя :-*
  10. Sisi

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте, момчета! Препоръчайте ми някое евтино хотелче, моля (ако може да е в близост до Икономическия Университет) :-[
  11. Sisi

    Софийската група

    Благодаря за бързия отговор :-*
  12. Sisi

    Софийската група

    Здравейте, момчета! Пиша при вас с една молба :-[ Трябва да стигна до УНСС. Кой е ПО-ЛЕСНИЯ маршрут? 1. По Цариградско ... или 2. По Околовръстен път? Предварително Благодаря :cheers:
  13. Sisi

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Тъй като друга дама не се е включила до момента, а аз сега влизам ще благодаря от името на всички форумни дами. БЛАГОДАРЯ ВИ, МОМЧЕТА! И вие да сте живи и здрави :-*
  14. Sisi

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честито ви юначе, Сър :yahoo: Да ви е живо и здраво, и много радост да ви носи :-*
  15. Sisi

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честит Рожден Ден, Божо! Бъди жив и здрав :-*
  16. Sisi

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Когато трябваше да се уговаря миналогодишната зала, с Тихия два пъти си вечеряхме на посочената дата в посочения час, но ... само двамата :D Сега интересът към това хале е същия (както се вижда) :pardon:
  17. Sisi

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    За това се предложи среща, но явно проблема е друг :-\
  18. Sisi

    Пловдивска група

    Преди да гледаме времето (че се разваля) и да се броим, мисля че Анди трябваше да пусне един пост - дали е водил преговори за залата за тази година, какви са условията, какво е договОрил ... Иначе на мен ми звучи като - "Иванчо" каза, ако се съберем 15 човека ще ни заведе в Китай. Ама "Иванчо"...
  19. Sisi

    За жените и пушките...

    Брееей, темата тръгнала в правилната посока :bravo:
  20. Sisi

    За жените и пушките...

    Дано по-често виждаме такива снимки - КРАСОТА :yes:
Нагоре