Резултати от Търсенето

  1. Streetspirit

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Интересно е да се прочете: storage.dynamic-arms.com ПОЗДРАВИ !!!
  2. Streetspirit

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Привет колеги, От днес и аз съм горд собственик на Sam Yang Dragon .50 благодарение на CaMyPau, който ме свърза с andi, двама невероятни съфорумци.... Благодаря ви пичове !!! От момента, в който за първи път се чухме по телефона с andi до идването на пушката ми в къщи изминаха едва 48 часа ...
  3. Streetspirit

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Мисля че фх в момента работят за задоволяване на американския пазар,а европейците са втора цигулка/предварителна поръчка с изчакване/....;) ...поздрави Николай Много ясно, че европейците са втора цигулка, ние пък сме трета или може би четвърта.... :D А бе къде пък беше тая Швеция ???
  4. Streetspirit

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Привет колеги, Не виждате ли, че всичко е за да се изкопчат пари на всяка цена, от където може. Преди изборите никой не каза, че данъците ще скачат. Тия дни ново шест: нямало да има възможност застраховките на МПС да се плащат на тримесечия, т.е. вече ще си имам застраховка на мотора, че да не...
  5. Streetspirit

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    "Могат да си спрат от движение моторите, и на пролет...." е няма такава олигофрения!!!!
  6. Streetspirit

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Здравейте фенове, Ето я и моята машина Yamaha xjr 1200. Уникален спорт-турист
Нагоре