Резултати от Търсенето

  1. T

    Kral Arms

    Ясно! Благодаря.
  2. T

    Kral Arms

    Някой има ли представа каква е уловката в тази обява? https://www.olx.bg/d/ad/prodavam-vazdushni-pushki-CID618-ID8v5hl.html Тези цени едва ли да са истински!?!?!
  3. T

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Спусъка е лек защото смених мястото на едната пружина по препопръка на някакво гуро от един форум. Стана доста по-добре, но предлопагам това е причината за изпускането. Както и да е - върнах я на мястото и и от тогава несъм имал този проблем. Бронзовия ударник е такъв...
  4. T

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Какво имаш предвид със скопяването? И кое да направя по-тежко? Ударника не е оригиналния, а някакъв бронзов "тунинг"ударник - не знам колко грама е но бил по-тежък от стоковия. На тази спускова група не виждам какво може да и се регулира?
  5. T

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Дайте някакъв жокер де! Не мисля, че въпроса е толкова труден.
  6. T

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Здравейте, вчера и днес най-после пострелях с кондора и имам въпрос! Има ли нужда от някакво смазване спусковата група и ударника? Питам защото на няколко пъти ми се случи ударника да не успее да "зацепи" при зареждане. Самия ударник и бриджа са съвсем "сухи" - няма никаква смазка и с пушката не...
  7. T

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Не е правено от стругар. Купешки редуктор е с куик фил. Можеш ли да ми пратиш детайла пък аз в еконта ше пробвам пък каквото сабя покаже! За моя сметка естествено!
  8. T

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Извинявам се за качеството! Забравих да напиша външния диаметър, който е 7.85.
  9. T

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колеги, можете ли да ми кажете какъв размер "бърза връзка" ми трябва за този куик фил? Проблема е, че не знам размерите и трябва да обикалям по магазините с резервоара и маркуча на помпата (хатсан) и вече каталясах. Благодаря предварително!
  10. T

    Приклади - изработка и поддръжка

    Някой в момента изработва ли дървени приклади?
  11. T

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Днес доста четох по въпроса със предпазителя на кондора и въобще за целия спусък. До колкото разбрах пушката има склонност към самострел в момента на освобождаването на предпазителя и си иска поне някакъв тунинг. Точно за това много хора го махат. Ето текста - ако съм разбрал грешно ме...
  12. T

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Ами не познавам фрезист. Ако можеш да ме насочиш към някой, който няма да мръкна и пуфти ще ти бъда задължен!!
  13. T

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Хора, кажете нещо де! Днес дадох детайла на един приятел да го сканира и да го направи на "корел". Ще пробвам да го резна на лазер. Някакви препоръки за материала?
  14. T

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    А някой наема ли се да го изработи? Срещу заплащане, разбира се!
  15. T

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Търся детайла, който се явява предпазител. Не лоста, а другата част. Виждате къде е счупено моето. Не мога да повярвам, че детайла е оставен "отворен" в единия край. Та ако някой си е извадил предпазителя, както изглежда, че правят доста хора ще го отърва на драго сърце :)
  16. T

    Снимки на вашите пушки

    Айде и аз най-после!!!!
  17. T

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Хора, каква е разликата между тези двата редуктора? http://pt.aliexpress.com/item/PCP-airforce-condor-gunpower-High-pressure-valve-Constant-pressure-valve-30-mpa-AFC-condor-valve/32574557164.html?spm=2114.42010308.4.22.53l4vV...
  18. T

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Имам един въпрос - Кондора, който смятам да купувам има хлабина на втулката, в която се навива резервоара и цялата бутилка се клати лекичко. Надявам се, че сещате за какво говоря. С продавача не бяхме подготвени инструменти за да свалим ръкохватката, от където се надявам да се стяга въпросната...
Нагоре