Резултати от Търсенето

  1. Nikolay_pld

    WEIHRAUCH

    Мдааааааааа, цени като за ЦЕНИтели..........а бе ще си плющя на воля и това е.
  2. Nikolay_pld

    WEIHRAUCH

    Привет колеги. Един малко шантав въпрос - модератор за Weihrauch 97KT ? Идеята ми е да го приспособя, ако може, на Диана 460 магнум...........
  3. Nikolay_pld

    DIANA

    Здравейте, снабдих се от Заримекс, с помощ от колега от тук, от форума. Пружина + уплътнение, сложени вече днес......... Начесах си крастата за Диана, откога я мисля, още от 1995...........тогава просто ми беше първата - 24ка. Приятен ден на всички, и честит Атанасовден!!!!!!!
  4. Nikolay_pld

    DIANA

    Благодаря за отговора на колегата преди мен, и за си мислех, че задавам малко тъп въпрос........ А поне да ми кажете къде мога да намеря нова пружина с уплътнения ? Рових се из нета, но.........без резултат засега.
  5. Nikolay_pld

    DIANA

    Благодаря на админите, че са преместили темата на подходящото място. Дано скоро получа и полезната информация за въпроса ми.
  6. Nikolay_pld

    DIANA

    Поздрави на всички маниаци, и успешна 2019! На въпроса - целта е смяна на пружина на Диана 460 с газово бутало, някой да помогне с малко инфо, ако има. Целта е по-меко зареждане, по-малък откат и по-висока ефективност, разбира се. Там, където предлагат / продават Диани с ГП, има бутала само за...
Нагоре