Резултати от Търсенето

  1. P

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Дай моля те някакъв линк или снимка на този нов БК, че ми стана интересно какво толкова ново са вкарали.
  2. P

    Варненска група - SEA WOLVES

    В твоя конкретен случай няма никаво значение, бичи както ти е удобно. Очевидно си безсмъртен, а и част от компетентните май се изказаха вече...;)
  3. P

    Варненска група - SEA WOLVES

    Колега ssh22, с най-добри чувства, но мненията ти по темата са доста неадекватни, а техническа част направо липсва. От 2018г. членство е очевидно, освен че не си писал, не си и чел писаното във форума. Ако човек има поне малко познания по темата не може да остане равнодушен, разбери. Всички...
  4. P

    Варненска група - SEA WOLVES

    Тук всички играем във филма "Спасяването на traika65" :D Човек, наистина се вслушай в съветите. Поне си вземи както те посъветваха цилиндър с клапан от Хатсан. Погледни от хубавата страна, ще имаш значително по-малка вероятност да се утрепеш, следователно повече земно време да твориш. И мани тия...
  5. P

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Според мен положението се спасява частично от това, че колегата е със здрав приклад. Оригиналния се суче с поглед. А оптиката къде я монтираш, скобата скрива предната лястовича опашка?
  6. P

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Една лека доработка, небрежно шиниране на кашкавалената цевна кутия. А дали ще има ефект...ще видим. Направих я да влиза стегнато по 21 милиметровата лястовича опашка и по този начин хваща цевната кутия от край до край. Не е красиво творение, но се надявам да е смислено, че оригинално цевта виси...
  7. P

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Реших малко да модернизирам АТ 44-ката. Идеята ми е да се регулира пружината на удърника без да се ръгат шестограми, застопорява удърник и т.н. Ще видим като я събера, дали ще стане...
  8. P

    Варненска група - SEA WOLVES

    Трайк, ще се утрепеш брат... Щом си с автомобилен винтил и си решил да си играеш с големи налягания, еле пък екпериментално да определяш налягането, нещо в твоето виждане за нещата е тотално объркано, вследствие на което е объркана и пушката. И как ще разбереш правилното налягане, на което...
  9. P

    Правилно зумиране, на колко и защо?!?

    Някъде по темите за оптиките адаша ТЕХНО беше разсъждавал за реалния зум, ама нещо не мога да го намеря.
  10. P

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Явно си се заигравате словестно, няма лошо, ама Пегасчето не го тунинговай. И така си е добра, универсална и спокойна машинка. Незнам дали ако му пипнеш предния венец с 1зъб по-голям няма да е по-добре . Поне при БМВ F650 има положителен според мен ефект. Става с повече мощност при по-ниски...
  11. P

    Варненска група - SEA WOLVES

    Трайк, само внимавай да не се осакатиш с тази пушка, че с наляганията шега не бива. Грам не искам да те обидя и евала за ентусиазма, ама пушката изглежда сътворена бая "на коляно", поне доколкото е видно от снимките.
  12. P

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Да се похваля и аз с един леко придвижен напред проект. По пушката: преправен клапан по познатата схема, трансферпорт, нова цев LW, редуктор. На приклада не му се смейте, толкова си мога. По повод написаното от колегата Емр, на моя един ден и надписа няма да остане, може би ще стане с нова цевна...
  13. P

    Walther / Umarex

    Честито, много радост и хубави мишени да ти донесе. Тук има няколко човека много в час с тази пушка, ще помагат. И да не забравиш да публикуваш някоя и друга мишенка.
  14. P

    Софийската група

    Утре в София някой планува ли стрелби в Нови Искър или на друго място?
  15. P

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги, моля за малко пояснение. Каква е разликата между http://www.nikkostirling.com/content/Products/horneted/NSNC105060HMDIR.html и старият Sportsman? Питам, защото хорнета е малко по-евтин. И съответно Hornet-a подходящ ли е за ФТ?
  16. P

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Чудех се къде да сложа тази информация(извинявам се, ако вече я има). Това е адресът магазинът на Микромакс трейд в София. От там си взех всички пръстени за Хатсана, има много манометри, включително и малкия на Wika за бутилките на пушките. Има къде да се паркира(място бол) и за хората в...
  17. P

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    Симо, за да не стане грешка, трябва да са (())(())(())(( нали така?
  18. P

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Само за информация, преди малко говорих с фирма https://alexfire.com/ от поста на колегата Kifa, цената на пробата за 300 барова бутилка е 36лв.
  19. P

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    Стенд се оказа, че имам. Маха се иглата на БК и се завива стенда. Понеже за момента нямам бутилка(трябва да я мина на водна проба) и ще се настройва с помпата и пълен резервоар с боб:D ,та затова питам накъде се намалява и увеличава задредукторното и да ми дадете примерна подредба на пружините...
  20. P

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    Колеги, знаете ли какъв е този редуктор, че е на 10 години и вече нямам спомен. И как се регулира с врътката? Аз мисля, че като я развивам увеличавам задредукторното ама дали съм прав? Просто ще ми спестите излишно помпене. Тарелчатите пружини са с външен 12.2мм и вътрешен 6мм. диаметър. Как да...
Нагоре