Резултати от Търсенето

  1. T

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравей , и аз мисля да дойда малко да пострелям с моя франкенщайн че ми е скучно се в къщи на компа. :sniper2:
  2. T

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Предлагаха ми такава но трябва да се преработва понеже мойта е 5.5 с хасански цилиндър. По принцип колко струва такава кутия за да видя да ли си заслъжава преработката.
  3. T

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Това което се вижда е течен метал - попси пол ,от никъде не изпуска.Цилиндъра го дават на 220 бара но го помпя на200,изстрелях над 300 чашки по 1,65гр само дето е неудобно със зареждането на чашките ще ми се така да зарежда с пълнител.:sniper2:
  4. T

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Това е стара снимка преди 2 години , не мога да кача новите снимки били голям формат и не ги качва. Цилиндъра е от хатсън ат 44 с бойния клапан а пушката е метеор5,5 ,цевта е много добра и точна но като сложа оптиката не мога да зареждам с проектила и затова искам да и сложа цевна кутия със...
  5. T

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Здравейте колеги, има ли някой който изработва цевна кутия с пълнител за пцп.Ще ми се да преправя мойта самоделка че малко неудобно се зарежда проектила и да я направя по удобна за стрелба и на визия.
  6. T

    Варненска група - SEA WOLVES

    :cheers:Здравейте днес си монтирах и заглушител но имам проблем с осмицата , направих временно дървена но не ме кефи много щото е малко груба. Някой може ли да ми изработи от алумин нещо по финно ето и фото.
  7. T

    Варненска група - SEA WOLVES

    :cheers:Не знам но като разглобих бойният клапан ми се видя много миниятюрен. но ми хареса тапата на бойната игла с много отвори.А клапана няма предкамера за определен заряд и това ме кефи, сега плющи с 1,65гр проектил много яко.:yahoo:
  8. T

    Варненска група - SEA WOLVES

    :cheers:здравейте запалянковци на пцп ,вчера ми донесоха цилиндъра за хасана ат44 дълак 230сс.Сега му направих резба 10 мм тръбичка на тапата мъм цевта с вътрешен 8мм,сглобих я и чудеса на100 бара гърми яко но ме домързя да помпя повече.Утре ще я донапомпя повече,сега вече ми трябва хроно да я...
  9. T

    Варненска група - SEA WOLVES

    :cheers:Здравеите всички запалянковци на ВО ,стига сте спамили за глупости.За моите 56 години са минали много по яки гърмежи от това на бутилка със 200 бара.През 80-те гърмях с капсул детонатори и фишеци,правихме тъпкачи с ловджийски барут о ще съм жив а сега ми обясняват колко е опасно високото...
  10. T

    Варненска група - SEA WOLVES

    И аз така си мисля.:cheers:
  11. T

    Варненска група - SEA WOLVES

    И до там ще стигнем.
  12. T

    Варненска група - SEA WOLVES

    Няма проблем, от доста време пуцам с нея цамо дето не мога да я заредя поне 100-150 бара.:cheers::pumping::sniper2:
  13. T

    Варненска група - SEA WOLVES

    ПЦП от метеор 5.5
  14. T

    Варненска група - SEA WOLVES

    Г аражна самоделка
  15. T

    Варненска група - SEA WOLVES

    :cheers:Здравейте, вчера ми престигнаха щуцерите от китай и днес ги монтирах.Тапата на цилиндъра е 10 мм,монтирах щуцера за зареждане и сага остава основният въпрос как да я заредя със 150 бара.Понеже се опасявам не толкова от:bomb: отколкото бойния клапан дали ще отвори .Колеги този щтуцер дали...
  16. T

    Варненска група - SEA WOLVES

    Поръчах комплект щуцери за пцп ,мъжкият за цилиндъра е с клапан и резба 10.1 и женския също.Но Алито ще го достави до 1 месец.
  17. T

    Варненска група - SEA WOLVES

    :stop:Който го е страх от мечки да не ходи в гората.:bomb::pumping:.Луд за връзване.^-^
  18. T

    Варненска група - SEA WOLVES

    :cheers:Мерси за предложението,тия дни си поръчах манометърче за 25лв и го монтирах но не мога да заредя над 50 бара . Понеже винтила за пълнене е от автомобилна гума и накрайника също ,и исплю от налягането.Сега трябва да монтирам накрайници от пцп итогава да мисля за помпане и хроно.:wall:
Нагоре