Резултати от Търсенето

  1. elemag

    ФТ Асеновград 20-21.08.22г.

    Много съжаляваме,че за малко се разминахме със състезанието.Дайте някоя снимка.:sniper2:
  2. elemag

    ФТ отбор Солун

    Да UP-на малко темата . ;) Добре изглеждащото стрелбище трябва и да се поддържа.:-[
  3. elemag

    ФТ отбор Солун

    Здравейте отново.Благодарение на Лети имам нужните снимки за кратък репортаж на отминалото състезание. Гостите си посрещнахме в Събота на стрелбището.След кратко представяне на състезателното поле се отправихме към мястото за настаняване и съответно хапване за обяд.Вечерята беше в тесен...
  4. elemag

    ФТ отбор Солун

    Благодаря за хубавите думи.За нас беше удоволствие да сме с вас на едно трасе , както и на една маса ;) .Относно визитата ще я върнем при първа възможност. Много ви Благодарим за това ,че отделихте време и средства за да ни уважите.За мен беше удоволствие да ми споделите някой основни както и...
  5. elemag

    ФТ отбор Солун

    PLF-а отпадна.Трябва ти лична карта,ако нямаш сертификат за ваксина минаваш с рапид тест .Валидноста на които е 24 или 48 часа(не съм сигурен).Ако решиш нещо пиши ми или се свържи с мен на Вайбър с номер 00306909288908-Николай.За да ти пратя покана валидна за границата и по пътя.За целта ще ми...
  6. elemag

    ФТ отбор Солун

    На вниманието не тези , които имат време и възможност.Заповедайте на поредното състезание на наш терен. https://fb.me/e/1vSjEVRT6 Добре сте дошли.
  7. elemag

    България Оупън 2022 29.09.-01.10.2022

    Има ли лимит за броя на участниците?Да не останем извън списъка от много чакане.:-[
  8. elemag

    ФТ отбор Солун

    Тази на вишката я взех.За вятъра там се ориентирах по движението на връвта.:-[ Мишените са 50.За първото ни състезание бяхме приготвили 40 и ни казаха ,че за да сме домакини на състезание трябва да са 50 . Та сега и нашите са толкова. Astra,скоростта ми е добре.Редуктора работи много добре.Обаче...
  9. elemag

    ФТ отбор Солун

    Клас PCP Пъво място 34 Второ място 33 Трето място 32 Клас Springer Първо място 31 Второ място 29 Трето място 28 На първите мишени от втората снимка заради някакви завихряния чашката попадаше на два-три сантиметра под kill zone.Пробвах скороста беше константна.Странна работа.:sorry:
  10. elemag

    ФТ отбор Солун

    Здравейте . Отмина още едно състезание от нашият календар.Проведе се на Стрелбището в Пиргето.Започнахме при 2 градуса температура и приключихме на 11-12 градуса.Вятър не липсваше :wall:и това се отрази на резултатите или поне това е моето оправдание за собствение ми резултат :lol:.По-важното е...
  11. elemag

    Предложения и обсъждане Календар 2022 "Фийлд таргет купа България"

    Гости приемате ли?Ако успея да си наглася нещата бих присъствал в Асеновград :rambo:
  12. elemag

    ФТ отбор Солун

    Добре сте дошли . Всеки дошъл в Гърция хапва морски дарове.Аз за това предложих http://www.taverna-anestis.gr/
  13. elemag

    ФТ отбор Солун

    Здравейте отново.Първото състезание на наша територия вече е факт.За съжаление то се проведе при наличието на временни силни пориви на вятъра и много дъжд.Никой от присъстващите на състезанието не беше стрелял на толкова силен дъжд,който също беше на пориви.Абе , веселбата беше пълна , а...
  14. elemag

    ФТ отбор Солун

    Здравейте отново.Имам удоволствието да ви се похваля с провеждането на първото състезание за купа на Гръцката федерация по спортна стрелба ,на нашето стрелбище, Зеста нера(Лагада,Солун).Ще се проведе на 27/02/2022(Неделя). Останалите състезания ще се проведат както следва: 20/03/2022...
  15. elemag

    PP700W - PCP пистолет

    От къде го поръча?Може ли линк.Благодаря.
  16. elemag

    ФТ отбор Солун

    Когато решиш заповядай.А това е местоположението на стрелбището...
  17. elemag

    ФТ отбор Солун

    Малко промени от днес.Гресиране и боядисване на мишените.Вие какво ще кажете за цвета?Малко е не традиционен.Според вас кой е най-добрият цвят за мишена? П.П.Извинявам се за лошото качество на снимките
  18. elemag

    ФТ отбор Солун

    Да това е Спиро.Те са от атинският отбор.
  19. elemag

    ФТ Асеновград 27-28 Ноември (закриване на сезон 2021)

    Е,гръцките са отворени.:rambo:
  20. elemag

    ФТ отбор Солун

    Здравейте отново.Искам да изкажа благодарност на колегите от FIELD TARGET CLUB SOFIA за подаръка.Чудехме се фигурата (мишената) да я поставим във витрина или на полето.Накрая решихме да я поставим там където и е мястото Аз също успях да я сваля.Бъзикаха ме ,че само като е разбрала , че...
Нагоре